Zacznij od siebie! Zrób codziennie coś dla Twojego rozwoju!

Zacznij od siebie, zanim zaczniesz pomagać innym. Zdobądź odpowiednie umiejętności i wiedzę, aby osiągnąć sukces.

Co chcesz osiągnąć w swoim życiu? Jakie masz cele na rozwój? Co sprawi, że będzie Ci się chciało działać? Masz pomysł na siebie w sieci? Co warto wiedzieć na początku działania?

Po prostu zacznij od siebie!

Zacznij od siebie to znaczy, aby każdego dnia robić coś dla siebie i swoich bliskich. Każdego dnia poświęcić czas na to, co jest najważniejsze. Co jest dla Ciebie ważne? Na co chcesz każdego dnia poświęcać czas? To rodzina? Hobby? Sport? Warto sobie założyć, że na przykład po godzinie dziennie spędzasz czas na oglądanie seriali (co ja uwielbiam) czy innego zajęcia, które odpędzi Cię od codziennej rutyny. Co możesz zrobić dla siebie każdego dnia? Co chcesz robić każdego dnia i jak się rozwijać? Może ta chwila jest właśnie dla rozwoju? Jakaś książka to też dobry pomysł na spędzanie czasu. Może sobie coś kupisz w zamian za pracę? Może jakaś drobna rzecz jest warta tej całej bieganiny w ciągu dnia? Może być tego naprawdę wiele… Tutaj tylko ogranicza Cię Twoja wyobraźnia! Co Ty zrobisz dla siebie danego dnia? Co zrobisz, aby trochę pomyśleć o sobie. To nie jest łatwe dla każdego, bo wiele osób rzadko myśli o sobie. Nie ma lekko w osiąganiu czegoś większego. Trzeba też ładować swoje akumulatory.

Zacznij od siebie to także nauka i pasja według mnie. Aby zdobywać codziennie nową wiedzę i umiejętności. To też jest robienie coś dla siebie w kierunku zawodowym. To też praca nad sobą i nad swoim życiem. Ucz się każdego dnia – to nie jest trudne. Każdy dzień to nowa nauka i nowa wiedza. Życie daje nam ogrom rzeczy, które są ważne. Wystarczy tylko je wyłapać i każdego dnia dziękować za dzień. Dziękować za nowe doświadczenia… Musisz tylko się za siebie zabrać i nauczyć się łapać to, co daje nam codzienność! Zacznij od siebie i swojego rozwoju każdego dnia. Nie będzie lekko, ale praca się opłaci i będzie naprawdę dobrze. Wierzę w Twój sukces! Tylko Ty możesz coś dla siebie zrobić. Nie licz na innych, licz na siebie. Początki na pewno będą trudne, ale nie można się poddawać, gdy coś nie wychodzi za pierwszym razem. Trzeba działać do skutku i rozwijać siebie mimo tego, że jest ciężko. Nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Musisz się ogarnąć i zacząć działać każdego dnia.

Zacznij od siebie i od dawania wartości innym. To jest wielka droga dla nielicznych, aby pomagać ludziom w ich problemach. Dawać od siebie tyle, ile się potrafi każdego dnia. Pomagać i nie liczyć na innych. Być sobą i dawać ludziom swoją wiedzę. Nie jest to proste. To trudna i często samotna droga na początku, bo przez wiele lat możesz być niezauważalny i nie będzie lekko! Ale Ty się nie poddasz i będziesz pędził dalej, aż znajdą Cię inni i docenią to, co im dajesz. Chcesz tak działać? Chcesz pomagać ludziom w ich problemach? To zacznij i nie czekaj na nic… nie ma co odkładać na potem. Trzeba działać każdego dnia i rozwijać się mimo braku szybkich efektów. Zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby osiągać cele i przy tym mieć też czas dla siebie.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Robisz czasem coś dla siebie?

Marketer Internetowy

Ja tak! Codziennie się uczę i zbieram doświadczenie.

Noi trzeba czasem odpocząć!

Scroll to top