Jak idzie praca? Dlaczego warto sprawdzać postępy swojej pracy?

Jak idzie praca każdego dnia? Co powoduje, że pracujesz i masz motywację?

Mierzysz swoje postępy? Warto sprawdzać, czy idziesz w dobrym kierunku! Warto sprawdzać, co jest ważne dla Ciebie w pracy. Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele i mieć wyniki? Czy łatwo jest działać? Na pewno nie! Jest wiele wymagających zawodów… ale kluczem jest to, jak Ty sobie radzisz z zadaniami!

Jak idzie praca w ciągu dnia?

Każdy dzień jest inny i trzeba sprawdzać czy wszystko idzie w kierunku celu. Jeden dzień jest gorszy, a drugi lepszy i trzeba weryfikować jak przybliżasz się do celu. Nie mówię, żeby działać do oporu, bo każdy jest inny i ma inne zasoby siły i tak dalej. Ale warto sprawdzić lub poradzić się kogoś lepszego w danej dziedzinie. Spytać się, czy podoba mu się Twoja działalność lub po prostu samemu weryfikować metodą prób i błędów czy idziesz w dobrym kierunku. Zrób jak uważasz. Musisz jakoś weryfikować postępy swoich prac. Najlepszym weryfikatorem postępów są Twoje rezultaty i efekty działania. Więc zacznij testować swoje działania i sprawdzaj co sprawia Ci przyjemność, a co chciałbyś zlecić innym? Delegowanie zadań po pewnym czasie działania jest bardzo ważne. Zastanów się, czy to dla Ciebie?

Zastanów się nad tym, co warto robić, aby mieć efekty w swoim życiu. Co chcesz przekazać ludziom w Twojej niszy? Jak chcesz im pomagać? Ich rezultaty też weryfikują Twój postęp działania. Czy mają efekty poprzez zakup i działanie z Twoim produktem lub usługą? Czy faktycznie produkt im pomaga i mają efekty? Czy są zadowoleni z produktu? To jest ważne, aby ludzie mieli efekty działania i Ty jesteś wtedy zadowolony. I masz więcej motywacji i więcej siły do działania. Jak idzie praca, w której pomagasz ludziom? Chcesz pomagać ludziom w ich problemach? Jeśli tak, to super! Masz wielki cel! A to się szanuje… więc wykorzystaj to! Zrób wszystko, aby Twoi klienci też mięli efekty w swoim życiu. Rozwijaj się razem ze swoimi klientami i spraw, aby zdobywali nową wiedzę, praktykę i doświadczenie.

Jak idzie praca z Twoją niszą? Sprawdzasz swoje efekty działania? Masz te efekty? Jeśli nie, to co działa źle? Dlaczego nie masz efektów? Dlaczego idzie Ci nie tak, jak zakładałeś? Jeśli zaś masz efekty, to co powoduje, że działasz dalej? Dlaczego idzie Ci dobrze?  – to także warto wiedzieć, aby zobaczyć czy wszystko idzie dobrze. Praca nad niszą jest bardzo ważna i trzeba zrobić jak najwięcej, aby grupa docelowa Cię polubiła. Spraw, aby Twoje porady były naprawdę dobre. Stwórz ciekawe rozwiązania!

Praca z ludźmi jest ciężka i trzeba się dużo napracować, aby mieć efekty. Jednak nie można się poddawać i trzeba codziennie działać po to, aby sprawdzać, co działa, a co nie. Zastanów się czy idziesz w dobrym kierunku. To tyle! Jak Ty pracujesz nad swoimi klientami? Czy budujesz nowe kompetencje, aby lepiej dopasować się do niszy? Spraw, aby ludzie do Ciebie lgnęli i sprawili, abyś odpowiednio dopasował do nich swoje produkty. Wiedza o niszy to klucz!

1 Comment

  1. Marketer Internetowy15 sierpnia 2018

    Pracujesz na swój sukces codziennie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top