Więcej czytelników, co robić, aby było ich naprawdę dużo?

Jak mieć więcej czytelników na blogu i na swoich innych stronach internetowych? Warto znać te zasady i się do nich stosować.

Jak budujesz społeczność wokół siebie? Co robić, aby Twoje blogowanie było skuteczne? Co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele online przy pomocy blogowania? Czy łatwo jest dzisiaj blogować?

Jak mieć więcej czytelników?

Pracujesz nad tym, aby budować coś ciekawego wokół swojego bloga?

Miej ciekawą nazwę strony.

To podstawa, aby można było łatwo do Ciebie wejść. Musi być w miarę prosta i krótka i bez zbędnych udziwnień. Staraj się wybrać dobrą nazwę opisującą Twojego bloga czy stronę. Nie może być to byle co. Warto nad tym głębiej się zastanowić w swoim e-biznesie. Co takiego nazwa ma opisywać? Na pewno dzięki niej musi czytelnik wiedzieć, o czym jest blog i czy warto na niego wejść. Twoja nazwa to pierwszy kontakt z klientem i warto się nad nią dobrze zastanowić i wymyślić coś naprawdę super, Postaraj się zrobić to jak najbardziej potrafisz! Do dzieła! Zapisuj swoje pomysły zaraz po przeczytaniu tego artykułu! Jak Ty nazwiesz swoją stronę? Jak nazwa będzie dla Ciebie najlepsza?

Szukaj innych partnerów blogowych.

Warto rozmawiać z innymi blogami i wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Postaraj się szukać podobnych do Ciebie ludzi, z podobnymi zainteresowaniami. Wtedy łatwiej Ci będzie blogować (napisz do mnie jak coś, chętnie podzielę się wiedzą).

Warto mieć wsparcie od innych ludzi i motywację do dalszego działania na przykład na swoim blogu. Szukaj i nie poddawaj się! Może znajdziesz jakieś nowe sposoby na promocję swojego bloga? Jak znajdziesz osoby, które będą tworzyły coś takiego jak Ty? Jak możecie sobie pomóc?

SEO.

Warto o tym pamiętać i trochę się tego nauczyć. Pomaga w tym wtyczka Yoast SEO. To wtyczka, która pomaga w optymalizacji artykułu i bloga pod kątem pozycjonowania. Ona jest darmowa, więc można korzystać do woli!

Staraj się szukać dobrych słów kluczowych i pozycjonować się pod nie na swojej stronie. Ucz się pozycjonowania i jego technik. Wszystko przyjdzie z czasem! Jednak poznaj swoje słowa kluczowe i podstawy SEO, aby powoli wybijać się w wyszukiwarce…

Dobre treści (content marketing).

To chyba oczywiste, że na swojej stronie musisz pisać dobrze i skutecznie! Musisz mieć mini strategię marketingową co do treści na swoim blogu lub innej stronie. To nie musi być, nie wiadomo, jaka strategie, ale warto pisać dość często na swoim blogu i mieć do tego jakiś plan i przede wszystkim pisać tak często jak się da! Jakie Ty treści chcesz publikować? Co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele?

Buduj społeczność.

To też jest ważne na swoim blogu. Wtedy budujesz wiernych czytelników na blogu. Staraj się dobrze dobrać tematy i dawaj z siebie wszystko na blogu. Tylko wtedy zbudujesz wiernych czytelników. Budowa społeczności pomaga w blogowaniu i dzięki temu masz coraz więcej czytelników!

Odpowiedni temat bloga.

Wybierz coś, co Cię interesuje! Wtedy pisze się naprawdę super i nie ma problemu z działaniem, bo masz motywację i wiedzę na temat danego zagadnienia. Jakie Ty masz pasję? Co chcesz osiągnąć, aby mieć więcej czytelników? Szukaj coś związanego z Twoimi pasjami. Coś, czego nauka sprawia Ci przyjemność!

Wartość.

Warto dawać ogromną wartość swoim czytelnikom! To podstawa w blogowaniu. Bez tego będzie Ci naprawdę ciężko wybić się spośród innych blogów w swojej niszy. Buduj swój style pisania i dawaj coraz więcej wartości. Możesz pisać, mówić, czy tworzyć coś naprawdę wspaniałego!

A jak mieć według Ciebie więcej czytelników?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty robisz w temacie budowy czytelników na swoich stronach?

Scroll to top