Po co Ci pisanie artykułów? Jakie zalety daje Ci pisanie?

Pisanie artykułów nie jest bardzo trudne, ale co warto wiedzieć na ten temat?

Lubisz pisać? Ja bardzo! Zwłaszcza blogowanie daje mi dużo satysfakcji. Co Ty robisz, aby być coraz lepszym w pisaniu? Może chcesz stać się prawdziwym copywriterem i tworzyć super treści dla siebie i innych? 

Czy pisanie artykułów jest dla Ciebie? 

Pomyśl nad tym, czy nie spieniężyć swoich umiejętności online? 

Pisanie daje Ci rozwój.

Bo tworzyć coś dla kogoś to wielka zaleta dla Ciebie. Uczenie innych w danym temacie,uczy też Ciebie. Pozwala Ci to przekazać super wiedzę dla innych. Pisanie artykułów na początku jest trudne, wiem, jak było u mnie. Ciężko było napisać coś sensownego. Coś co będzie edukować innych. Ale, gdy będziesz mieć coraz więcej wiedzy, to zaczniesz pisać coraz lepiej i bardziej wartościowo. Jak widzisz, pisanie artykułów jest ważne w Twojej strategii marketingowej. Nie możesz zapominać o swoim blogu, bo tam najczęściej publikujemy swoje treści. Blog ma być Twoją wizytówką i masz o niego dbać, więc musisz działać nad nim i często go aktualizować! Przekazywać wiedzę i rozwijać siebie i swoich czytelników.

Możesz je udostępniać na wiele sposobów.

Nie tylko na blogu, ale i w jakimś produkcie, na przykład ebooku czyt jakimś raporcie, w którym zamieścisz jakieś case study. Możesz zrobić kurs emailowy dzięki swoim artykułom. Masz wiele sposobów na publikację swoich treści. Nie poddawaj się, gdy będzie ciężko. Bo początki takie będą. Nie ma jednak co się zrażać. Ucz się dalej i udostępniaj swoje treści gdzie się da. To Ty wybierasz, gdzie publikujesz swoje treści. Zacznij od bloga, a potem pisz coraz więcej i więcej! Może znajdziesz w tym pasję i będzie Ci łatwiej pisać na dane tematy? Zastanów się, gdzie jeszcze możesz publikować swoje artykuły?

Możesz czytelnika czegoś nauczyć.

I to jest super w pisaniu artykułów! Że dzięki swojej wiedzy, możesz komuś pomóc! Na pewno masz wiedzę lub możesz ją zdobyć… To nie jest zawsze łatwe, ale możesz się rozwijać dzięki pisaniu tekstów. Możesz rozwijać innych. W tym i siebie, bo nieraz trzeba trochę przeszukać różne źródła, aby napisać coś sensownego. Nie poddawaj się za szybko. Pokaż swoją wiedzę i dziel się nią bez ograniczeń. Pisz tyle, na ile możesz! I zaczniesz rozwijać siebie i innych! No właśnie, a co z tą nauką? Bo pisanie artykułów daje Ci taką możliwość, że…

…zdobywasz pozycję specjalisty!

I to jest najlepsze w tym pisaniu! Że bardzo rozwijasz siebie w danym temacie. Że poszerzasz swoją wiedzę i zdobywasz doświadczenie. Początku zawsze są ciężkie, ale nie poddawaj się za szybko! Każdy kolejny dzień to kolejne możliwości rozwoju. Zastanów się, w jakich tematach chcesz się rozwijać i zacznij o tym pisać. Dzięki temu poszerzysz swoje umiejętności.

Uczysz się pisać poprawnie w danym języku i poszerzysz swoje słownictwo.

To też jest ciekawe, że masz coraz więcej pomysłów, gdy zaczynasz pisać coś na bloga i tak dalej… To też ciekawa zaleta pisania artykułów. Może nie widać tego na początku, ale styl nabierzesz z czasem i ludzie będą Cię za to kochać lub nienawidzić!

Jak widzisz, pisanie artykułów ma swoje zalety i warto to zacząć. Warto też zacząć nagrywać, ale o tym napiszę w innym artykule lub nagram coś o tym na moim videoblogu. Jak Ty się rozwijasz dzięki pisaniu? Co daje Ci pisanie? Jakie są zalety, których nie opisałem w tym artykule? Co byś dodał od siebie? Co zrobiłbyś, aby poszerzać swoją wiedzę i styl pisania? Jak Tobie pomaga pisanie artykułów?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty ile dziennie poświęcasz czasu na pisanie?

Scroll to top