Wątpliwości, czyli co robić, aby one nie przeszkadzały?

Masz czasem wątpliwości? Że się nie chce lub, że inni mają lepiej… Ja mam, a Ty?

Chyba każdy na swojej drodze do celu ma jakieś wątpliwości. Jak sobie z tym radzisz? Co możesz zmienić w życiu, aby nie mieć wątpliwości? Zastanówmy się nad tym razem?

Czym są wątpliwości?

Zacznijmy od tego, że każdy ma wątpliwości i trzeba z nimi walczyć i się nie poddawać. Na pewno one się pojawią na początku i będą one nasilone. Nie można dawać się wątpliwością. Trzeba naprawdę się postarać, aby osiągać cele, które sobie wyznaczyłeś. Ale nie będzie lekko, więc bądź gotowy na trudności. Zacznij działać zaraz po tym, jak przeczytasz ten artykuł. Zacznij dziś i nie przekładaj pracy a jutro. Zrozumiałeś?

Teraz gdy zaczniesz działać, to pojawią się nowe wątpliwości, bo działasz! Kolejne wątpliwości? TAK, bo one szybko nie odejdą od Ciebie… Będą często i będzie Ci ciężko z nimi, ale nie można im ulegać. Musisz pracować nad swoimi celami i z planem i nad swoją mentalnością. Wtedy dopiero powinno być ich mniej i zaczniesz to kontrolować.

Ja mam ogrom wątpliwości. A Ty? Nawet gdy wiem, że one mi nie pomagają. Niestety pojawiają się często, jednak się nie poddaję. Walczę z tym i Ty też powinieneś. Jak to zrobić, aby działać mimo przeszkód? Po prostu zacząć działać i pracować nad sobą. To chyba jedyna rzecz, która pomaga w tym, aby nie mieć tych myśli, które Ci przeszkadzają. Praca nad sobą jest bardzo ważna i nie można o tym zapominać. Jednak trzeba też działać ze swoją wiedzą i dzielić się nią z innymi, bo mi bardzo pomagają pozytywne opinie. Może to Ty możesz takie zbierać? Potem je czytaj, gdy widzisz, że pojawiają się negatywne myśli…

Noi do tego miej naprawdę dużo motywacji i pracy, bo wtedy nie myśli się o głupotach, tylko się działa. To też bardzo pomaga w działaniu. I nie masz wtedy tych myśli, bo jesteś po prostu zajęty i nie myślisz o głupotach. To jest bardzo skutecznie u mnie. Zobacz, jak jest u Ciebie i czy to będzie działać w Twoim przypadku. Praca pomaga odłożyć te myśli, które nie pomagają, bo nie ma czasu myśleć o głupotach. Dzięki pracy wiesz, co masz robić i myśleć nad poszerzaniem swoich działań. Myślisz nad tym, aby być jeszcze lepszym… rozwijasz się mimo przeciwności, gdy pokonujesz swoje opory. To nie jest łatwe zadanie i trzeba wielu prób, aby osiągnąć swoje sukcesy! Na pewno nie ogarniesz tego w kilka dni. Nie osiągniesz w kilka miesięcy, ale może przez lata pracy nad sobą, coś zmieni się w Twoim życiu? Licz na to i działaj!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Masz wątpliwości?

Jak sobie z nimi radzisz?

Marketer Internetowy

Ja działam każdego dnia, a Ty?

Scroll to top