Praca nad sobą jest mega ważna! Możesz być kim zechcesz!

Praca nad sobą jest mega ważna, ale i mega trudna. Jak się rozwijasz, to chyba to wiesz!

pracowanie nad tym, aby mieć wyniki nie jest łatwe… na sukces trzeba sobie zapracować i każdego dnia dążyć do celu! Co Ty chcesz osiągnąć, jako specjalista w danym temacie? 

Praca nad sobą jest mega ważna!

Zgadzasz się z moim zdanie, że praca nad sobą jest ważna? Ale czy każdy się rozwija? Nie, bo nie każdy ma taką potrzebę. Nie każdy chce podjąć pracę nad sobą i to jest w zupełności zrozumiałe! Ale jak się rozwijasz, to widać, ile to pracy nad tym, aby każdego dnia robić coś w kierunku zmiany. I nie jest to proste! każdy dzień to walka ze sobą, gdy chcesz robić coś ponad swoją strefę komfortu. I wtedy praca jest wymagająca i bardzo ciężka. Praca nad tym, aby być coraz lepszy w danym temacie i tak dalej. Na pewno nie jest lekko działać, gdy przychodzą pierwsze problemy. Nie ma tak łatwo się rozwijać, gdy przychodzą pierwsze przeszkody i nie ma sił do ich pokonania. Wtedy zaczyna się walka ze sobą. Wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa, choć mega wymagająca! Zastanów się nad tym, co Ty chcesz zrobić dla Twojego rozwoju? Co jesteś w stanie zrobić teraz, a co musisz w dalszej kolejności? Jakie masz plany na siebie? Co chcesz zmienić w swoim życiu na lepsze? Co chcesz zrobić dla siebie i potem dla innych? Na pewno nie są to łatwe pytania. Jest wiele rzeczy, które musisz zrobić, aby osiągnąć cel. 

Więc trzeba sobie ustalać dobry i motywujący cel. Mieć potem większe marzenia, które zamienisz w większy cel i tak w kółko. Jest wiele dróg do osiągania celów. Jeden woli robić coś dla innych i pomaga jako psycholog, a drugi chce zarobić i zajmuje się przedsiębiorczością. Każdy ma inny cel w życiu. Każdy rozwija się inaczej i ma inne priorytety. Więc nie ma co się porównywać do innych. Bądź tylko lepszą wersją siebie każdego dnia. Każdy ma tyle możliwości w tych czasach. Więc wybierz coś dla siebie i zacznij się w tym poprawiać. Może nie jest to droga dla każdego, ale każdy wybiera coś innego w życiu. Zastanów się tylko, co dla Ciebie jest ważne? Czy chcesz się w czymś wykazać? Zrobić coś dla siebie i innych? Chcesz zmienić swoje życie i mieć sukcesy? To super, że chcesz, ale gdzie działanie? Gdzie praca nad tym, aby stać się w czymś naprawdę  dobrym? Gdzie praca nad tym, aby każdy dzień był produktywny? 

Praca nad sobą jest mega ważna! Musisz wiedzieć, że to kluczowe, aby zmienić coś w swoim życiu. Możesz w tych czasach nauczyć się wszystkiego. Wybierz coś dla siebie i zacznij nad tym pracować. Pokaż, że na czymś Ci zależy i chcesz się w tym wykazać. To nie musi być wielka misja życiowa. To może być coś prostego. Coś, co daje Ci szczęście. Nie musisz zbawiać świata swoim działaniem. Możesz robić to, co kochasz i przy tym zarobić pieniądze. Możesz być każdym specjalistą. Możesz iść na studia lub nauczyć się czegoś samemu i przy tym brać za to pieniądze. Ludzie nie są ekspertami we wszystkim, więc możesz się wybić w swoim temacie, jeśli robisz coś dobrze. Masz taki temat? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne? Wiesz, do czego dążysz? Widzisz, że praca nad sobą jest mega ważna? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W czym Ty chcesz być dobry?

Scroll to top