Tylko wartość? Czyli co robić, aby produkt się dobrze sprzedawał?

W sprzedaży ważna jest tylko wartość? Czy coś jeszcze? Zastanawiam się nad tym, a Ty?

Wartość sama w sobie jest bardzo ważna i nie można się z tym nie zgodzić. Wartość to pierwsza rzecz jaką powinien przekazywać produkt lub usługa. Sama wartość jednak nie wystarczy…

Tylko wartość, ale jaka?

Co robisz, aby osiągnąć sukces online i mieć wyniki?

Musisz dobrze sprzedawać.

Bez tego nawet najlepszy produkt się nie sprzeda. Możesz mieć dużo wartości, ale bez dobrej sprzedaż będziesz mieć gówno! Niestety sam wartościowy produkt nie da Ci dobrej sprzedaży. Musisz zacząć go dobrze sprzedawać i nie poddawać się za szybko, bo sprzedaż czasem jest ciężko, zwłaszcza na początku. Każdego dnia warto się uczyć nowych technik i sprawdzać wszystko. Jak się produkt sprzedaje? Jakie masz wyniki sprzedaży? Dlaczego akurat to się sprzedaje, a coś innego nie? To wszystko trzeba testować i sprawdzać. Więc sam super produkt nie wystarczy. Wiesz już o czym mówię, gdy określamy, że nie tylko wartość jest ważna w produkcie, ale i jego opakowanie i sprzedaż? Ważne jest odpowiednie działanie w kierunku poznania klienta i jego potrzeb. Nie ma lekko w dobrym sprzedawaniu. Musisz wiedzieć naprawdę wiele o swoich klientach i dawać z siebie wszystko w procesie sprzedaży. Nie będzie Ci lekko, ale jakoś sobie poradzisz!

Musisz dobrze promować.

To podstawa. Możesz mieć dobrze promowany produkt, aby się on sprzedawał. Tu nie chodzi tylko, żeby sprzedać byle co! Bo są tacy co mają gówno produkt, a dobrze się im sprzedaje. Najlepsi są Ci, którzy mają wartościowy produkt i dobrze go promują i sprzedają! Musisz się postarać nad sprzedażą i promocją i do tego mieć dobry produkt lub usługę. Staraj się codziennie coś robić w kierunku promocji. Nie poddawaj się na początku, tylko działaj! Rozwijaj siebie w kierunku sprzedaży. Ucz się nowych rzeczy i nie poddawaj, gdy coś nie wychodzi. Na wszystko potrzeba czasu… na dobrą sprzedaż również!

Musisz poznać niszę i grupę docelową.

To też jest ważne, aby dopasować produkt do swoich klientów i tego, co potrzebują. Masz na to jakiś plan? Wiesz, gdzie są Twoi klienci i gdzie warto się promować i sprzedawać? Zastanów się nad tym i trochę pomyśl, jak możesz dotrzeć do potencjalnych klientów… Ile wiesz o swoich klientach? Co możesz zrobić, aby mieć jak najlepsze informacje o swoich klientach? Jak dobrze znasz niszę? Nie tylko wartość, ale i odpowiednie działania są ważne!

Musisz mieć dobry marketing.

Uuuu… bez tego jest dzisiaj trochę ciężko, bo warto robić dobry marketing i nie poddawać się. Bo marketing to kawał wiedzy, który często sprawdza się dobrze i można dzięki temu dużo osiągnąć. Ale to nie jest proste i musisz dobrze poznać swoich klientów i ich potrzeby i problemy. Nie będzie to zawsze łatwe, ale jakoś musisz sobie z tym poradzić, aby mieć dobrą sprzedaż. Zastanów się, jaki Ty marketing chcesz mieć? Jakie działania przybliżą Cię do sukcesu?

Zastanów się dzisiaj czy tylko wartość daje Ci super sprzedaż?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Nad czym Ty się skupiasz?

Scroll to top