Tworzenie nowych treści nie jest łatwe! Jak Ty rozwijasz swoje treści?

Tworzenie nowych treści nie jest łatwe! Wymaga to kreatywności i wiedzy! 

Zastanów się nad tym, czym dla Ciebie jest tworzenie treści i co sprawia Ci przyjemność w ich kreacji. W jakich rodzajach treści czujesz się dobrze? Jak to wykorzystasz? 

Czy tworzenie nowych treści nie jest łatwe? Na pewno! 

Więc przygotuj się na dużą walkę z tym, aby nauczyć się tworzyć wartościowe treści! 

Ciężko jest tworzyć nowe treści. To wydaje się proste…

Ojjj… ciężko i nie można o tym zapominać na początku, gdy wydaje się to proste. Zobaczysz, ile trzeba pracy, aby ogarnąć nowe treści! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w tworzeniu odpowiednich treści. Masz coś do przekazania ludziom z branży? Co takiego chcesz przedstawić i co pokazać poprzez swoje treści. Nie będzie Ci szło na początku łatwo, gdy mało wiesz o niszy. Trzeba zacząć się rozwijać, aby mieć wyniki! Co Ty możesz przekazać niszy? Co możesz zmienić w życiu swojej grupy, do której kierujesz treści? Zastanów się, czy dla Ciebie jest tworzenie czegoś nowego? Wiesz, do czego dążysz dzięki tworzeniu? Czy ciężkie są początki blogowania czy tworzenia treści audio i wideo? Tak! Ale nie zniechęcaj się. Wszystkiego nauczysz się z czasem, ale musisz wytrwać. Nie czekaj na idealny moment na działanie. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Zobacz, że dzięki dobrym treściom możesz zbudować ciekawą markę. Ale nic nie przyjdzie samo. Musisz być specjalistą w temacie i pokazać, że znasz się na rzeczy!

Zacznij do sprawdzenia czego chcą odbiorcy.

To jest bardzo ważne, aby wiedzieć do kogo się pisze! Wiele z nas zgaduje, a potem nie ma efektów. Warto wiedzieć to, czego, oczekuje Twoja nisza. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i co chcesz zmienić w życiu odbiorcy. Co innego możesz mu przekazać od konkurencji. Zastanów się nad tym dobrze! Na początku możesz trochę zgadywać o potrzebach ludzi, ale potem zaczniesz widzieć, jakie tematy ich interesują. Zobaczysz, po chwili, że  dany temat na przykład jest często czytany i twórz treści i podobnych tematach! Wszystkiego nauczysz się z czasem. Jak zaczniesz tworzyć to wiedzy będzie przybywać. Wraz z działaniem, będzie więcej doświadczenia i tak dalej. Będzie coraz lepszy w tym,co robisz, to zmienią się Twoje treści. Będziesz tworzył coraz lepiej. Ogarniesz potrzeby klienta i będziesz wiedział, co robić dalej ze swoimi treściami. Wszystkiego nauczysz się z czasem, gdy ogarniesz potrzeby odbiorców. 

Co chcą czytać Twoi potencjalni odbiorcy? Może nie chcą czytać?

Nie każdy odbiorca chce tekstu! Są też treści wideo i audio i trzeba sprawdzić, co dla Ciebie jest wygodnie i co chcą też Twoi odbiorcy. Ale to przyjdzie też z czasem, gdy sami ludzie zaczną Ci pisać, czego potrzebują. Ale na początek tekst jest okej. Można wiele się nauczyć poprzez pisanie bloga i dawanie ludziom wartości. Ale to wymaga dużo czasu i trochę inwestycji. Jednak możesz spróbować na początku bloga i zobaczyć, czy to dla Ciebie. Potem może jakieś wideo czy podcast? Wszystko wyjdzie w praniu! Ale możesz się ogarnąć i mieć dobre wyniki we wszystkim. Ale do tworzenie treści wideo trzeba się przygotować mentalnie i sprzętowo. Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Od tego, co chcesz osiągnąć i jak szybko. Jak widzisz, tworzenie nowych treści nie jest łatwe! Trzeba wiele działań, aby być w tym super dobrym! Nic nie przyjdzie samo i trzeba wielu godzin, aby osiągnąć sukces w kreowaniu nowych treści. 

Trzymaj się dawaniu wartości.

Wartość jest najważniejsza w kreowaniu nowości na blogu czy YouTube. Nie możesz dodawać byle czego. Ludzie zauważają, że nie dajesz wartości i kombinujesz. Więc trzeba pisać na początku najlepiej jak potrafisz. Wiadomo, że pierwsze wpisy nie będą super dobre, ale stworzysz w końcu swój styl. Ogarniesz swoją wiedzę i zaczniesz dawać coraz lepsze rozwiązania. Wszystko przyjdzie z czasem, więc zacznij się rozwijać! Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele i przy tym dawać wartość dla obserwującego. Zobacz, czy działanie jest dla Ciebie? Czy zrobisz wszystko, by mieć dobre treści i coś, czego nie ma konkurencja? Masz na siebie pomysł i wiesz, jak się wybić? Czy masz coś dobrego do przekazania ludziom z branży? Super! Więc zacznij się rozwijać. Zacznij tworzyć i nie poddawaj się w tym! Masz tyle możliwości, aby osiągnąć swoje kreatywne pomysły. Więc je wykorzystaj! 

Nie kopiuj! Daj coś swojego! Pokaż, że znasz się na rzeczy! Pokaż dobre rozwiązania!

Warto tworzyć od początku swój styl pisania i dawać z siebie wszystko! Początki na pewno będą ciężkie, ale nie ma nic bez pracy. Warto wypracować sobie cele i do nich dążyć w tworzeniu nowości. Zastanów się, w czym Ty czujesz się dobry? W jakich tematach? Co możesz wyrazić poprzez swoją kreatywność? Jakie stworzyć teksty, wideo? Masz coś, co sprawi, że ludzie będą chcieli i Twoich porad i doświadczenia? Na taką markę trzeba sobie zasłużyć! Zrobić wszystko, by mieć w danej tematyce coś do powiedzenia. Zastanów się, czy Ty możesz zbudować taką markę? Czy masz na tyle praktyki, aby ludzie zaufali Twoim rozwiązaniom? Masz coś takiego? Pokaż, że masz coś ciekawego do przekazania na swoim blogu i rozwijaj się, mimo przeciwności. Na pewno wiesz, że musisz sobie zapracować na sukces. Zobacz, że nie jest łatwo. Ale dzięki swojej pracy możesz osiągnąć szczyt! Jeżeli masz dobre rozwiązania ,to możesz osiągnąć cuda w każdym temacie. Ale trzeba się pokazać. Wybić swoimi treściami. Nic nie przychodzi łatwo, ale Ty się nie poddasz i zaczniesz mieć wyniki! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co Ty lubisz tworzyć?

Scroll to top