Twoja pierwsza nisza… co wybrać?

Twoja pierwsza nisza! Jaka powinno być według mnie?

Warto szukać na początku dobrej niszy. Jaka ta nisza powinna być, abyś miał z tego zysk i chęci do pracy? Na pewno powinna mieć jedną, ważna rzecz. Ale jaką, pomyślisz? 

Jaka powinna być Twoja pierwsza nisza? 

To proste! 

Powinna być z kręgu Twoich zainteresowań. I w sumie można byłoby na tym zakończyć ten artykuł. Ale czemu to takie ważne i czemu o tym tak często wspominam? Bo wiem, jak było i jest u mnie. Jak ciężko byłoby mi pisać o  tematach, które mnie nie interesują. Więc wybrałem coś z kręgu swoich zainteresowań i tak sobie działam w swoim tempie. Jak jest u Ciebie? Wybrałeś coś ze swoich pasji? Czy szukasz tylko dochodowych nisz? Jakie masz z tym doświadczenie? Napisz w komentarzu! 

Zobacz, że na początku ciężko jest pisać i uczyć się działania w sieci, jeśli nie masz nic do powiedzenia w danym temacie. Pisanie o tym, na czym się nie znasz nie ma sensu i jest bardzo trudne. Dlatego wybierz coś, co Cię interesuje! To najłatwiejsze na początku i to Ci rekomenduję. Ale jaki temat? Tego już Ci nie powiem. Sprawdź w Internecie, czy są blogi i strony na dany temat. Jeśli są, to znaczy, że można spróbować w tym działać, choć to nie daje Ci gwarancji, bo są różne wielkości niszę i różne zapotrzebowania na nie. Więc nigdy nie ma gwarancji i dużo zależy, jak działasz w danej niszy. Więc zastanów się, czy warto poświęcić swój czas na rozwój w danej niszy. Wszystko zależy od Twojej możliwości! Wszystko zależy od tego, ile czasu możesz działać, bo mając godzinkę dziennie, to nie licz na szybkie efekty. Ale każdy ma inne obowiązki i dobra i ta godzina. Ale nie licz na to, że za kilka miesięcy będziesz miał super bloga z tysiącami wyświetleń. 

Więc Twoja pierwsza nisza powinna być dopasowana do Ciebie! Do Twoich możliwości i do tego, ile możesz działać każdego dnia. Każdy powinien dopasować działania online do swoich możliwości nie liczyć natychmiast na kokosy! 

Jakie Ty masz doświadczenia w działaniu online? Co możesz zrobić, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie? Czy jesteś przygotowany na wiele wyrzeczeń? Na to, aby działać po nocach, jeśli trzeba? Czy masz w głowie to, że nic się samo nie zmieni, jeśli nie zaczniesz działać i się rozwijać? Wiele osób liczy na to, że sobie podziała trochę i nagle podbije cały Internet. gdyby tak było, to każdy byłby człowiekiem sukcesu w sieci! Ale tak nie jest! Więc licz tylko na to, że wybierzesz dobrą niszę i będziesz się w niej rozwijał. To ciężkie zadanie… bardzo ciężkie zadanie, ale nie ma co się poddawać! Zrób wszystko by pokonać swoje złe nastawienie i negatywne myśli. To wiele pracy nad sobą ,ale nie poddawaj się! W końcu i tak osiągniesz swoje cele, dzięki wytrwałości! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top