Jakie problemy chcesz rozwiązać?

Jakie problemy chcesz rozwiązać? Czy ciężko jest poznać wyzwania niszy?

Tak, jeśli nie zrobi się dobrego badania niszy i tego, do kogo kieruje się produkt. Bez samego działania nad celem i planem też nie ma co myśleć. Masz wiele do poznania i wiele do zmiany, aby być skutecznym w działaniach online. 

Jakie problemy chcesz rozwiązać? 

Masz pomysł na to, jak pomóc swoim odbiorcom? Wiesz, czego im potrzeba, aby osiągnąć sukces w swojej niszy? Masz coś dla swoich klientów czy szukasz tego dobrego rozwiązania? Może poszukaj czegoś w kierunku tego, jakie Ty miałeś problemy na początku? Może na tym możesz opierać swoje rozwiązania? Po prostu na swoim doświadczeniu? To jest najłatwiejsze na początku! Więc wybierz coś, na czym się znasz i na czym możesz się opierać. Możesz też próbować nowych rzeczy i sprawdzać, jak one działają w Twoim przypadku i jak to może pomóc Twoim klientom. Masz wiele do poznania w każdej niszy, są początkujący i zaawansowani. Każda grupa ma inne problemy i wyzwania. Więc możliwości masz naprawdę wiele! Wybierz coś dla siebie. Coś, co powoduje, że chce Ci się rozwiązać problem. Szukaj tej motywacji, że możesz komuś pomóc. Że możesz zyskać kolejnego klienta, który jest zadowolony. Że możesz pomóc osobie i przy tym zarobić. Jest ciężko czasem, aby poznać dobrze swoją branżę, ale nie ma co się poddawać. Wszystkiego nauczysz się z czasem! 

Więc jak to jest u Ciebie z tym działaniem? Co robisz, aby osiągnąć sukcesy i mieć kolejne doświadczenia? I znowu! Będziesz mieć coraz więcej doświadczenia i pomożesz większej grupie osób! Więc zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele! Zrób wszystko, by dążyć każdego dnia do swojego wymarzonego sukcesu. Zastanów się nad tym, co Ty możesz zrobić dla swojej grupy docelowej? Czy masz ciekawe produkty do tego? Pracujesz nad swoją ofertą i rozwiązujesz problemy swoich klientów? Wiesz, co i komu sprzedajesz? Masz dobrze określoną personę i wiesz, co jest ważne dla danej grupy osób? Wszystkiego możesz nauczyć. Działania w sieci również! Ale nic nie przyjdzie samo. Na wszystko trzeba sobie zapracować codziennymi małymi rzeczami! Więc jak nie działasz, to nie będzie wyników. Zastanów się tylko nad tym, co zrobić, aby osiągnąć sukces online. Czy masz dobre rozwiązania i wiesz, co pomoże Twoim klientom?

Jak będzie z tym Twoim działaniem w niszy? Co masz do swoich klientów? Co masz dla ludzi? Pracujesz nad ciekawymi rozwiązaniami? Wiesz, jak pokonać problemy, jakie mają ludzie na każdym etapie ich działania w sieci? Czy jest ciężko? Na pewno! Bardzo ciężko! Nic samo się nie zmieni, jeśli Ty nie zaczniesz się rozwijać! Ty też musisz być coraz lepszym ekspertem, aby dostarczyć dobre rozwiązania. Musisz być praktykiem! Więc zabierz się do działania i praktykuj każdego dnia! Codziennie ucz się czegoś nowego! Więc do pracy! Nie poddawaj się! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top