Twoja dyscyplina jest ważna i należy ją szlifować, aby pomagała!

Twoja dyscyplina jest bardzo ważna. Nie możesz “nie działać”. 

Trzeba się zabrać za działanie i to skuteczne działanie! Nic samo się nie zrobi w Twoim życiu, a wiele osób na to liczy. Potrzeba wiele pracy, aby osiągnąć sukces! 

Twoja dyscyplina, czym ona powinna być? 

Jak tam Twoja dyscyplina? Czy robisz to, co do Ciebie należy każdego dnia? Czy rozwijasz się i masz efekty? Nie jest łatwo utrzymać długo działania na jednej rzeczy. Umysł chce ciągle czegoś nowego i tu wchodzi Twoja dyscyplina. Będzie mniejsza motywacja czy nie będzie się chciało pracować i wtedy odpalasz dyscyplinę. Mówisz sobie: DAM RADĘ! JESZCZE TROCHĘ! DO CELU!

Twoja dyscyplina jest bardzo ważna i trzeba się jej nauczyć i ją mieć w gorszych chwilach. Każdy dzień jest dobry na osiągnięcie swoich celów. Nowy dzień, to nowe możliwości! Nie będzie jednak zawsze motywacji na super poziomie. Wtedy ważna jest dyscyplina. Ważne jest Twoje codzienne działanie i rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Zastanów się nad tym, co chcesz osiągnąć. Jakie masz cele? Jakie chcesz mieć rezultaty? Musisz wiedzieć po co robisz to, co robisz. Bo każdy dzień daje Ci nową wiedzę, gdy działasz. A wiedza i doświadczenie jest bardzo ważna. Dyscyplina daje Ci wiele i trzeba ją szlifować. Nie będzie lekko ogarnąć ją na wysokim poziomie każdego dnia. Bo jej też czasem nie ma i nie ma efektów jakie chcielibyśmy mieć. Ambicja działa u mnie wtedy i jest czasem ciężko wytłumaczyć sobie, że to może chwilowe i zaraz się ogarnę i będzie spoko.

Ale ważne jest mieć dyscyplinę i pracować nad nią i dawać z siebie wszystko. Nie możesz się poddawać. Masz każdego dnia ogarniać swój plan i go osiągnąć. Nie będzie tak, że ciągle będziesz działał. Czasem trzeba sobie odpuścić i odpocząć….

Jak Ty się rozwijasz? Jakie Ty masz cele? Co chcesz osiągnąć? Jakie masz możliwości i zasoby na osiągnięcie sukcesu? Czym dla Ciebie jest sukces? Zastanów się nad tym i dąż do swoich marzeń codziennie z nową energią! Nie poddawaj się człowieku! Zacznij od siebie i pomagaj potem innym w ich problemach!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Zacznij od zasad i dyscypliny!

Warto?

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Pewnie, że warto, po latach pracy, już wiem w którym kierunku idę.

Scroll to top