Twój pierwszy zarobek, dlaczego trzeba na niego poczekać?

Jak mieć Twój pierwszy zarobek? 

Co masz zrobić, aby zdobyć pierwsze wyniki sprzedażowe czy zlecenia? Na pewno czeka Cię sporo pracy, aby mieć sprzedaż w swoim przypadku. Zastanów się nad tym, jak możesz poprawić swoje produkty, aby mieć z tego zysk? 

Twój pierwszy zarobek, czyli jaki? 

Na pewno czeka Cię wiele pracy, aby osiągnąć swoje cele sprzedażowe. Co warto wiedzieć? 

Zdefiniuj niszę.

To podstawa. Musisz wiedzieć w jakiej niszy jesteś. W jakiej chciałbyś być? Co Cię interesuje? Co chciałbyś pokazać w danej branży? Jakie chcesz mieć wyniki? Jakie wyniki mają mieć potencjalni klienci? Twój pierwszy zarobek to nie muszą być pieniądze. To mogą być pierwsze rezultaty w niszy. Pierwsze komentarze i zapytania o ofertę. To nie muszą być na początku miliony! I tak byś miliona nie zarobił w pierwszych latach. Chyba, że masz wielkie możliwości finansowe. Zastanów się, jak zdefiniować swoją niszę? Jak zaplanować swój pierwszy zarobek? Co chciałbyś osiągnąć? To nie będzie łatwe. Ja sam jestem na początkowej drodze, a Ty? Ale cel, który mam napędza mnie do działania. Nie ma lekko, ale się nie poddaję. Chcę mieć wielką ofertę, ale to wszystko z czasem. Nie można się za bardzo na początku napalać, tylko robić swoje. Nie poddawaj się, ale nie przesadzaj z pracą.Odpoczynek też jest ważny. Zacznij od czegoś prostego. Zacznij od dawania coś za darmo i przekazywania wiedzy. Od dawania coś od siebie! To nie jest łatwe. Bo ludzie chcą wszystko za darmo. A nie wszystko można dać za free. Nie daj sobie uciąć ręki, gdy dajesz palec. Definicja niszy, jak widzisz, jest bardzo ważna i nie można o tym na początku zapominać.

Określ główny problem niszy.

To jest dopiero wyzwanie, gdy zaczynasz tworzyć swój produkt lub usługę. To nie jest i nie będzie łatwe. Wymaga to ogromnego poznania niszy. I pokazania innym w branży, że Twoja oferta jest najlepsza na rynku. To wymaga poświęcenia. To wymaga pracy nad sobą i nad produktem. To wymaga ogromnego zaangażowania. Nie będzie Ci lekko na początku! Nie będzie lekko! Bo każdy dzień to wyzwanie dla Ciebie. A co dopiero pokazanie swojego produktu czy usługi. Nie wszystko będzie szło ci dobrze na początku. Określ problem niszy i zacznij budować skuteczne i wartościowe rozwiązania. Może to łatwo napisać, ale dużo trudniej zrobić. Trzeba się naprawdę postarać, aby to, co oferujesz dawało ludziom wyniki. Co jest głównym problemem niszy? Jak to może wpłynąć na Twój pierwszy zarobek? Co możesz zrobić, aby osiągać cele? Co chciałbyś pokazać niszy? Co innego chcesz przedstawić? Zastanów się nad tym skutecznie! Pokaż, że masz wiele do przekazania!

Pokaż rozwiązanie i sprzedaj je!

To jest dopiero wyzwania! Aby przedstawić ludziom Twoje rozwiązanie. Aby pokazać, że jesteś najlepszy na rynku. Oferta ma być nie do przebicia. Masz pokazać, że tylko Ty się liczysz. To na pewno wpłynie jakoś na Twoje zarobki, ale jest to bardzo trudne i skomplikowane, aby zrobić to przy pierwszych zarobkach. Bo Twój pierwszy zarobek to nie tylko pieniądze, ale i Twoje wyniki i statystyki blogowe. Jak to liczę jako pierwszy zarobek… To pokazanie, że warto jest się rozwijać i dawać sobie wyzwania. Bo pierwszy zarobek wymaga dużego zaangażowania w marketing i sprzedaż. Będzie Ci ciężko na początku. Wiem, jak jest u mnie. Pierwsze pieniądze pojawią się na pewno, ale kiedy? Ja sobie na to daję czas, a Ty? Wszystko przyjdzie w swoim czasie i nie licz na kokosy w pierwszych latach. Bo jeśli zaczynasz, to będzie Ci ciężko. Ja też mam ciężko, ale się nie podaję. Działam!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co dla Ciebie oznacza pierwszy zarobek?

Scroll to top