To jest dobra internetowa sprzedaż! Masz się skupić, rozumiesz?

To jest dobra internetowa sprzedaż! Skup się na tym w swoich pierwszych krokach!

Co robić, aby sprzedaż była skuteczna? Czy łatwo jest sprzedawać online i czy nauka tego, przychodzi Ci jak po maśle? Wiele rzeczy trzeba się nauczyć, aby osiągnąć swoje sukcesy online! 

Jak tam Twoja internetowa sprzedaż? 

Co masz dla swoich klientów? Co robić, by sprzedaż była skuteczna? 

Twórz lejki sprzedażowe.

To jest bardzo ważne i trzeba się nad tym skupić. Musisz najpierw zachęcić ludzi, aby weszli w Twój lejek. Musisz ich skierować na przykład na bloga, gdzie jest zapis na listę adresową. Może to być dedykowana stroną lądowania, gdzie zachęcasz do wpisania się na listę, czyli na pierwszy etap swojego lejka. Potem musisz tak pisać maile, aby ludzie wchodzili głębiej w dany temat i w końcu coś od Ciebie kupili. To wydaje się łatwe w teorii, ale trudne w praktyce. Jak zachęcić ludzi do zapisu? Możesz im dać coś za darmo. Możesz dać im chwilę konsultacji i tak dalej… Tego jest naprawdę sporo, więc trzeba działać, a nie się zastanawiać. O tym napiszę na pewno więcej, ale to ciekawy temat, więc będę o tym wspominał nie raz! Postaraj się działać tak, aby mieć ciekawych ludzi w swoim lejku sprzedażowym. 

Najpierw daj coś małego i za małą cenę!

To dobry sposób na zachęcenie do zapisania w Twój lejek sprzedażowy. Wiele osób to robi i widzę, że jest to coraz bardziej popularne. Dawanie czegoś super za małą cenę to dobry sposób, który można wykorzystać do swoich zapisów na lejek. Jest wiele sposobów na to, aby ktoś się zapisywał. Zobacz, jak robi to Twoja konkurencja i przetestuj to u siebie. Nie chodzi o kopiowanie, ale o dawanie ludziom wartości w zamian za zapis. To jest dobra internetowa sprzedaż! 

Dobrze zarządzaj sobą w czasie.

Musisz być produktywny, aby działać każdego dnia z motywacją i z pomysłem. Zobacz, co jest dla Ciebie ważne w życie i kieruj się tym! Nie będzie to łatwa droga, bo sukces wymaga wiele pracy. Jak ty chcesz się wybić w sieci? Bez działania Ci się to nie uda. Więc trzeba działać dobrze i nie poddawać się! Będziesz chciał to zrobić nie raz. Wiem, jak jest ciężko działać i zdobywać nowe umiejętności. Zobacz, co jest dla Ciebie ważne i zacznij się w tym rozwijać. Zastanów się, co masz do zrobienia i to rób! Nie czekaj! Nie zmieniaj swoich planów, gdy coś się nie udaje. Do wszystkiego dotrzesz, ale trzeba działać i pokazać sobie, że możesz zrobić wiele danego dnia… 

Zrób dobre badanie niszy i grupy docelowej.

Bez tego nie ma co zaczynać blogowania! Warto poznać swoją niszę lub sprawdzić, czy Twoja pasja jest do zmonetyzowania. Czy możesz na niej zarobić? Czy inni już w niej działają? Czy są jakieś produkty w danym temacie? Musisz to wiedzieć, aby mieć wyniki! Poznaj dobrze niszę i jej problemy. Poznaj wyzwania ludzi z niszy. Poznaj ich! Poznaj ich problemy i staraj się im pomóc poprzez swoje profile czy blogowanie. Nie zapominaj o działaniu. Nie zapominaj o swoich marzeniach i celach. One napędzają Cię do działania w niszy! 

Skup się na działaniu.

Musisz działać, aby mieć wyniki. Musisz się rozwijać i pokazać niszy, że masz dla niej wartościowe rozwiązania. Jak Ty wybijesz się w niszy? Co zrobisz lepiej od konkurencji? Na czym skupisz swoją uwagę? Jak Twoja pasja może rozwinąć się w dobry internetowy biznes? Internetowa sprzedaż nie jest łatwa, więc musisz się postarać, aby mieć wyniki i dzielić się swoją wiedzą. Co jest dla Ciebie ważne? Pasja jest super i jak się w niej rozwijasz, to możesz zrobić naprawdę wiele. Ale nie możesz się poddać. Nie możesz zmieniać co chwilę zdania. Trzymaj się jednego. Jednego celu na raz. I jednego planu… Nie możesz się poddać. Masz działać. Rozwijać się w swojej pasji i dzięki temu pomagać innym! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty rozwijasz swoją sprzedaż?

Scroll to top