Internetowa wartość. Czyli co robić, aby zacząć mieć efekty?

Czym dla mnie jest internetowa wartość? 

Co warto robić, aby dawać ludziom tego jak najwięcej? Czy ludzie doceniają to, co im dajesz? Jak pokażesz swoją wartość? Czy chcesz przekazać ciekawe informacje dla swoich potencjalnych klientów?

Czym jest internetowa wartość!?

Co zrobisz, aby ludzie zauważyli Twoją działalność w sieci?

Własne produkty.

To chyba podstawa każdego internetowego milionera. Trzeba je mieć i z nich korzystać. Pomagać dzięki swoim produktom. Ale to takie nie jest proste, bo trzeba mieć ogrom wiedzy, aby stworzyć kilkanaście dobrych produktów. Potem trzeba je odpowiednio sprzedać. Tyle? Chyba aż tyle! Bo to nie jest proste. Jest to bardzo ciężkie i nie można się poddawać na początku. Ja mam jeszcze wiele wiedzy do zdobycia, aby stworzyć dobry produkt. Jak jest u Ciebie? Masz pomysły na swoje produkty? Co chciałbyś przekazać swojej niszy? Jaką wartość dać? Czym dla Ciebie jest internetowa wartość? W czym chciałbyś pomagać swoim klientom? Co chciałbyś przedstawić ludziom w swojej ofercie, aby zachęcić ich do kupna? To jest dopiero wyzwanie. Dawanie tej wartości i pokazanie, że Twoje rozwiązania są najlepsze! Nie będzie lekko, bo to wymaga wiedzy i doświadczenia. Nie staniesz się bogaty w wiedzę szybko… Proces zdobywanie wiedzy jest trudny i wymaga poświęcenia czasu i pieniędzy. Wiele osób mówi o szybkim sukcesie, ale nie zdobyli wiedzy w kilka dni. To lata praktyki i działania. A potem się dziwią osoby, które ich naśladują, że nie mają wyników jak oni… Nie ma, bo nie masz takiego doświadczenia i wiedzy ja oni. Tyle… Nigdy nie skopiujesz sukcesu 1:1! Bo każdy jest inny i ma inne zasoby i możliwości. Wszystko wymaga czasu. Wszystko wymaga pracy. A wiele osób liczy na szybki sukces i rezultaty. Zastanów się nad tym, jak Ty chcesz działać i w czym chcesz być dobry. Zacznij się w tym rozwijać.

Afiliacja.

Możesz też rozwijać się poprzez promowanie produktów innych osób. To tak zwana afiliacja czy programy partnerskie. Ta internetowa wartość, jaką dajesz innym, może zadziałać, gdy promujesz produkty innych. Możesz pomagać ludziom dzięki nie swoim produktom. To jest tak samo trudne, bo inni też promują dane produkty i trzeba wybrać odpowiednią niszę, aby mieć w niej wyniki. Trzeba zrobić dobre strony czy blogi, które przyciągną ludzi. Potem ich edukować i sprzedawać dzięki linkom partnerskim. To też wymaga wiedzy, co i jak robić, aby sprzedać odpowiednią ilość produktów, aby zarobić odpowiednią sumę pieniędzy. To ciężki kawałek chleba jak to mówią…

Musisz dobrze ustalić cały proces sprzedaży i zautomatyzować to, aby strategia sprzedaży działała 24h/doba. A to wymaga już inwestycji w odpowiednie oprogramowanie. Odpowiednie systemy, które pomagają Ci w sprzedaży internetowej. Nie ma tak lekko, jak to czyta się na innych blogach. Bo trzeba działać każdego dnia i to nie jest praca na godzinę dziennie. No, chyba że chcesz czekać lata na wyniki. Samo się nie zrobi i nie wymyśli strategii. Zastanów się, czy masz odpowiednią wiedzę i pieniądze, aby zacząć działać w afiliacji.

Twoje usługi.

Twoje usługi muszą być dobre i tyle. Musisz wiedzieć, co robić, aby inni ludzie mieli wyniki potem, jak im pomożesz. A to wymaga znowu ogromu wiedzy i doświadczenia. Nie przeczytasz jednej książki i po tym nie staniesz się ekspertem. To setki książek i setki godzin zdobywania wiedzy i tysiące godzin na sprawdzanie co działa, a co nie. Nie warto wierzyć we wszystko, co się czyta. Musisz dopasować usługę do ludzi. Dopasować wiedzę do danej niszy i sprawdzać, co działa. Nie ma tak lekko, bo trzeba poświęcić siebie, aby mieć wyniki i rezultaty w swoich usługach. Musisz wiedzieć, co robisz. Musisz wiedzieć, co działa, a co można  olać. Tyle! Zobacz, że sama nauka nie działa. Musisz zacząć stosować wiedzę. Pokazać, że masz coś dobrego dla swoich klientów. Że masz odpowiednie usługi i rozwiązania. Musisz poświęcić czas na to, aby wiedzieć, co i jak robić, aby inni osiągali swoje cele.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaką wartość Ty chcesz dać?

Scroll to top