Takie są początki! O czym warto wiedzieć na starcie?

Takie są początki Twojego działania w Internecie! Co warto wiedzieć?

Czy działanie i początki online jest łatwe? Niestety nie, ale takie się to wydaje! Zastanów się nad tym, co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele online? Czy łatwo jest osiągać sukcesy? 

Niestety takie są początki! 

I musisz się pogodzić z tym, że nie będzie łatwo! 

Zacznij w swoim tempie.

Początki na pewno będą trudne. Najgorzej jest zacząć. Zrobić ten pierwszy krok i nie poddawać się. Takie są początki, ale nie przejmuj się tym! Rób swoje i nie naciskaj jakoś mocno na początku. Zobacz czy e-biznes Cię interesuje. Czy masz odpowiednią wiedzę, aby się czymś wykazać? A to już wymaga wiedzy, którą musisz zdobyć. Zastanów się, jak Ty możesz zacząć? W czym możesz się rozwijać? Co Cię interesuje? Jakie masz możliwości? Ile masz czasu na początku? Z czego musisz zrezygnować? Czego musisz się nauczyć i jak zdobyć wiedzę, której ludzie chcą? Zastanów się, w jakim temacie chcesz być specjalistą i zacznij działać w tym temacie! Masz już coś takiego? To super? Jeśli nie masz, to masz wiele do zrobienia, aby znaleźć swoje pasje i marzenia! Nie będzie Ci łatwo na początku, ale takie są początki! Będzie Ci ciężko zacząć i zrobić coś w kierunku działania. Im dłużej zwlekasz, tym więcej czasu tracisz, który możesz wykorzystać na naukę!

Nie poddawaj się. 

To jest bardzo ważne na początku, aby się nie poddawać. Musisz się bardzo starać i motywować, aby osiągnąć swoje początkowe cele. A nie będzie Ci się chciało działać! Bo albo masz lenia, albo coś Cię blokuje, albo masz inne wymówki! Dlatego początki są trudne, gdy trzeba szukać problemów ludzi i rozwijać się w danym temacie. A nie wszystko będzie jasne na początku! Nie wszystko się uda. Nie będzie zawsze dobrze. Oczywiście będą super dni z wynikami, ale nie ma co się poddawać. Trzeba działać! I rozwijać swoją mentalność. Sprawiać, aby głowa Cię nie blokowała! Bo ona najczęściej nie pozwala działać. I trzeba nad nią pracować! I to dużo! Wiem, jak jest u mnie. To ciężka praca, praca nad sobą i swoimi słabościami. 

Pokaż swoją wartość.

Warto pokazać, że znasz się na rzeczy! A żeby to zrobić to:

Musisz się na czymś znać!

Tyle! A wiesz, ile pracy trzeba, aby szukać swojej pasji i rozwijać ją? To praca na lata i to długie lata! Nie możesz się poddawać wtedy i ciągle się uczyć. Ciągle się rozwijać. I każdego dnia iść naprzód. Może nie będzie to łatwe, ale dasz sobie radę. Ja mam jeszcze dużo pracy nad sobą, a Ty? Na jakim poziomie mentalnym jesteś? Na jakim chcesz być? Co chcesz zrobić lepiej niż konkurencja? W czym chcesz się wykazać i pokazać swoją wartość? Daj sobie naprawdę czas na rozwój, ale nie czekaj z działaniem wieki. W końcu kiedyś zaczniesz i wtedy poznasz, ile Ci brakuje do sukcesu… 

Wybierz dobry temat

Co Cię pasjonuje? W czym chciałbyś być dobry? W czym chciałbyś się rozwijać? Masz już coś, co od zawsze Cię interesowało? Co chciałbyś osiągnąć w danej dziedzinie? Musisz mieć dobry temat, aby mieć motywację do nauki danej rzeczy. Będzie różnie z tym działaniem, więc trzeba się ogarnąć i rozwijać pasję. Może to wymaga czasu, ale trzeba przejść tę drogę i zacząć działać mimo problemów. Takie są początki! Tak będzie i wiele rzeczy nie przeskoczysz! 

Czy ludzie Cię potrzebują?

No właśnie! Czy masz jakieś umiejętności, których ludzie szukają? Musisz mieć pasję i rozwijać się w tym, co ludzie potrzebują. Czy to ogrody, czy fizyka i matematyka, czy projekty wnętrz, to już zależy od Ciebie! Warto to sprawdzić na początku, aby potem nie żałować, że mamy wiedzę, której nikt nie potrzebuje. Dlatego wybierz to, co ludzie szukają.

Szukaj problemu i stwórz rozwiązanie. Sprzedaj produkty lub usługi!

To jest na końcu. Gdy znasz już dobrze jakiś temat i umiesz szukać problemów i tworzyć rozwiązania. Ale o tym w innym wpisie…

Takie są początki! Więc zacznij się rozwijać! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty zaczynasz?

Scroll to top