Szukaj nisz do eksploracji.

Szukaj nisz do eksploracji, gdy jedna jest już wykorzystana na maksa. 

Ludzie sukcesu szukają nowych nisz, gdy jedną wykorzystają na sto procent. To nie jest łatwe zadanie, ale im więcej nisz, tym lepiej dla Twojego portfela. Warto zdywersyfikować swoje źródła dochodu. 

Więc, szukaj nisz do eksploracji! 

Szukaj nowości, gdzie możesz się wykazać. Gdy już ogarniasz jedną niszę, to możesz zacząć działać w następnej. Za każdym razem będziesz zdobywać doświadczenie i poszerzać swoje kompetencję i budować nowe umiejętności. Masz wiele do przekazania w różnych tematach czy trzymasz się jednego? Ja widzę, że ludzie z sukcesami działają często w różnych niszach. Mają różne biznesy, bo chcą mieć coś nowego. Chcą szukać tej iskry motywacji do kolejnych wyzwań. Bo to właśnie ta iskra powoduje, że działa się w różnych niszach. Chodzi o to, aby rozwijać siebie, jako jednostka. Aby mieć nowości do pokonania i żeby każdego dnia robić coś w poszerzaniu swoich doświadczeń. To nie jest łatwe i trzeba nauczyć się wchodzić w kolejne biznesy. Dlatego tak ważne jest zlecanie ludziom pracy. Aby mieć czas tylko na to, co najważniejsze. Aby rozwijać się w tym, co chcesz. Aby mieć codziennie nowe etapy do pokonania w tworzeniu jakiejś działalności online. 

Nie jest łatwo pokonać swoje ograniczenia, a działanie w różnych niszach powoduje, że szukasz i kombinujesz i sprawdzasz samego siebie, jako już inwestora. Takie jest moje zdanie na ten temat i chciałbym wejść na taki biznesowy poziom, aby nauczyć się działać na wielu niszach. Na razie skupiam się na marketingu, ale mam wiele pomysłów, aby się rozwijać w innych niszach. Ale na to potrzeba czasu i pieniędzy, czyli jeszcze trochę trzeba coś pozmieniać w swoim życiu, aby to się wydarzyło. Jak Ty widzisz siebie za kilka lat? też chciałbyś być inwestorem i działać w różnych niszach? Masz na siebie pomysł? Wiesz, co możesz zrobić, aby osiągnąć sukces w jednym, drugim, piątym przedsięwzięciu? To trudne, ale o to chodzi, aby się rozwijać w różnych tematach. To daje wiele nauki i wymaga wiele praktyki, ale nie ma co się poddawać. Masz pomysł na inne niszę? Wiesz, jak wejdziesz w swoją pierwszą branżę? Czym się wyróżnisz w kolejnych? Masz coś do zaoferowania swoim odbiorcom? Wiesz, co jest ważne w danych niszach? Badasz dobrze każdy rynek, przed wejściem? To bardzo ważne, aby wiedzieć, gdzie kierować swoje działania. Wiele osób działa po omacku i nie wie, co robi. I nagle przytrafi się ślepej kurze ziarno i jest ten sukces. Ale czy umiesz go powielić? Wiesz, jak zbudować działalność w innej branży? Masz na to inny, ciekawy sposób? Zastanów się nad tym dobrze, jak zostaniesz osobą sukcesu w kilku branżach? Gdzie Ty szukasz inspiracji i co robisz, aby skutecznie badać potrzeby niszy? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top