Trzeba brać doświadczenie! I rozwijać siebie!

Trzeba brać doświadczenie! Z każdej osoby i z każdego dnia! 

Jak nie działasz,to nie masz doświadczenia. To chyba każdy wie. Ale nie każdemu chce się działać na tyle wytrwale, aby osiągnąć swoje cele. Wielu z nas za szybko się poddaje i potem nie ma efektów! 

Więc trzeba brać doświadczenie z każdego dnia! 

A to nie jest łatwe, bo nie dość, że pracujesz codziennie nad celem, to jeszcze musisz go podsumować. Nie ważne gdzie, czy to w głowie przed snem czy na papierze w swoim dzienniku. Jest wiele możliwości! Ważne jest, aby osiągać codziennie rozwijać siebie, jak twórca czy marketingowiec czy sprzedawca, czy kim tam chcesz być! Bierz doświadczenie z każdego dnia. Rozwijaj się codziennie. Codziennie zrób coś, co przybliża Cię do celu. To nie są łatwe sprawy, jak widać u innych. Zobaczysz, jakie to ciężkie, gdy widzisz efekty innych, a samemu tak ciężko osiągnąć kolejny etap. Bo tak jest! U innych wydaje się to łatwe, a u Ciebie jest to wymagające! Tak jest z wieloma rzeczami, które obserwujemy. Ale nie poddawaj się zbyt szybko. Rób wszystko, co przybliża Cię do celu. 

Wiele z nas nie bierze lekcji z kolejnych dni i tak działa po omacku. Najgorsze jest działanie tak na byle jak i oczekiwanie efektów! Wiele ludzi tak działa! I to w sumie jest normalne. Nic nie przychodzi bez przeszkód! Więc nie licz, że natychmiast znajdziesz idealny moment działania. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w życiu? Czy masz ciekawe produkty czy usługi dla Twoich obserwujących? Co chcesz oferować ludziom? Czy masz coś interesującego dla innych? Jeżeli tak, to super! 

Jakie Ty bierzesz doświadczenie? Czy jesteś też wdzięczny za to, że przeżyłeś kolejny dzień? Taka wdzięczność też jest ważna! A jak zaczniesz pracować nad sobą, to znajdziesz coś, co sprawia Ci przyjemność. Szukanie pasji jest bardzo ważne! Ja jestem bardzo wdzięczny za to, że takie mam i że się rozwijam. Ale jest trudno i nie tylko ze względu na moje cele. Ale nie poddaję się i staram się brać to, co dostarcza mi każdy dzień. Warto wiedzieć, że nic się samo nie zmieni, jeżeli nie będziesz budował nowych umiejętności. Nie ma co się poddawać zbyt szybko, gdy coś nie wychodzi. Zastanów się dobrze nad tym, co jest ważne dla Twoich odbiorców i jak możesz wypełnić potrzebę ludzi. 

Więc jak to jest u Ciebie? Jak Ty rozwijasz siebie i jak budujesz swoje mistrzostwo? Czy jest ciężko? Na pewno! Czy jest wymagająco? Na pewno! Ale nie poddawaj się zbyt szybko! Wiem, jak jest ciężko działać i jak łatwo jest się poddać… Bo łatwo jest odpuścić… ale potem się żałuje i trzeba znowu startować od zera. Tak jest nieraz z ćwiczeniami u mnie… zbyt często odpuszczam i potem trzeba działać od nowa. 

Więc robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Czy jesteś z siebie dumny, że zaczynasz coś w swoim życiu nowego? Czy masz określone cele? I czy jesteś przygotowany na budowę nowych doświadczeń? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top