Spełnianie marzeń, łatwe czy trudne? Co warto wiedzieć?

Jakie jest spełnianie marzeń? Czy każdy może osiągnąć swoje cele?

Myślę, że tak, jeśli będziesz działać to możesz spełnić wiele swoich marzeń. Jednak nie ma co liczyć na to, że wszystko spełni się samo. Trzeba wielu działań, aby osiągnąć swoje marzenia. 

Jak idzie Ci spełnianie marzeń? 

No właśnie! Jak idzie? Bo działanie wcale nie jest łatwe. Rozwój swoich marzeń też! Nic nie przyjdzie samo i tak chyba było od zawsze… ale wiele osób myśli, że Internet coś zmienił i nie trzeba zmian i działania, aby osiągnąć swoje sukcesy. Trzeba działać i robić wszystko, aby osiągnąć swoje marzenia. Nie ma tak, że będzie CI szło dobrze, bo droga do celu jest wyboista. Więc na co czekasz? Czemu nie działasz i nie rozwijasz się w danym temacie? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby mieć rezultaty w sieci czy poza nią? Na pewno czeka nas sporo roboty! Więc nie ma nic innego, niż działanie z celem i planem. 

A jak idzie Ci spełnianie marzeń? Ciężko jest, nie? Ciężko jest się rozwinąć w danym temacie i działać mimo przeciwności? Naprawdę nie ma nic gorszego niż poddanie się zbyt szybko. Czeka Cię sporo pracy i wiele działań, aby osiągnąć swoje cele. Raz będzie pod górkę, a raz trochę łatwiej… wszystko to działanie i rozwój w danej dziedzinie. Rozwój, właśnie, rozwój… to on daje dużo możliwości, ale nie samym rozwojem człowiek żyje. Bo oprócz rozwoju jest też zdobywanie wiedzy i doświadczenia. Więc nie ma tak, że rozwój to recepta na wszystko. Jest wiele do zrobienia w każdej dziedzinie! Ale trzeba działać, a nie liczyć na idealny czas, na idealny moment na to, aby zacząć. Najlepiej jest działać teraz! Zaraz po przeczytaniu tego wpisu. A nie czekać do jutra. Jutro znowu powiesz jutro, a potem zaczniesz odwlekać tygodniami i miesiącami. Więc nie ma na co czekać! Trzeba działać z tym, co się ma w danej chwili i na co masz możliwości. Jak nie masz energii to nad nią pracuj, to samo z motywacją czy ustaleniem planu i działaniem.

Droga do marzeń to ciągły rozwój i ulepszanie tego, co działa. Więc nie ma nic gorszego niż brak samokrytyki i przyznanie się do tego, że coś w Twoim życiu nie działa. Masz wiele możliwości w tych czasach. Możesz być dobry w wielu dziedzinach. I możesz się bardzo rozwinąć w różnych tematach. Ale trzeba działać, a nie liczyć na to, że samo myślenie o celach i marzeniach coś zmieni… Zastanów się, czy chcesz być osobą, która działa, czy tylko myśli o sukcesach? Jest wiele takich osób, którzy lubią myśleć, a mało działają i chyba każdy czasem ma takie zachowania. Nawet ja…

Ale trzeba pokonać te złe nawyki i zacząć działać w dziedzinie, jaką sobie wybrałeś. Nie ma co rozmyślać, bo to nic nie da. Trzeba każdego dnia iść przed siebie i zacząć sprawdzać, co działa w Twoim przypadku i co możesz zmienić, dzięki swoim staraniom.  Nic nie przyjdzie samo i tak samo jest marzeniami, warto je mieć, ale nie ma co liczyć na to, że same się spełnią. Wszystko wymaga pracy i motywacji do działania. Trzeba nad tym pracować i robić jak najwięcej, by zmienić swoje życie, jeśli Ci się ono nie podoba. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i w czym chcesz być dobry. Jaką niszę wybierasz i co chcesz zmienić, dzięki swojej pracy? Jakie według Ciebie jest spełnianie marzeń? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Łatwo jest spełniać marzenia?
Jakie masz z tym doświadczenie?

Scroll to top