Rozwiązanie na teraz, dlaczego nie dotrzesz do wszystkich?

Jakie masz rozwiązanie na teraz? Może nie zawsze trzeba się uczyć czegoś nowego!

Jakie rozwiązania masz dla swoich klientów? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces, dzięki pomaganiu innym? Warto próbować tworzyć rozwiązania dla swojej niszy! 

Stwórz rozwiązanie na teraz! 

Nie kombinuj z tym, że musisz wiedzieć wszystko na dany temat, aby osiągnąć sukces. Czasem wystarczy kilka dobrych książek i kursów, aby móc tworzyć rozwiązania! 

Może stworzyć rozwiązanie, które działa teraz i z taką wiedzą, jaką masz? Może to jest dobry wybór na teraz? Jak możesz pokazać klientom, że możesz zrobić dla nich wiele? Bo możesz zrobić wiele, ale trzeba sobie na to zapracować! Pokazać ludziom i sobie, że masz ciekawe rozwiązania i że warto Ci zaufać. Każdy jest inny i ma inne pomysły na problemy. Może Twój pomysł okaże się skuteczny i wartościowy? Trzeba poznać dobrze swojego klienta czy czytelnika bloga. Każdy bloger, marketer czy biznesmen ma inne pomysły i w tym możesz się wyróżnić. Jak Ty możesz pokazać lepsze rozwiązanie na teraz? Jak możesz przedstawić problem w swojej ofercie?

Bo nie łatwo jest uświadomić problem swoim klientom. Nie każdy chce tego rozwiązania. Bo myśli, że jest mądrzejszy lub że za drogo lub za mało wartościowo. Są różni klienci i do każdego trzeba się przyzwyczaić, że nie dotrze się do każdego. Ale trudno… Nie ma idealnego produktu. Nie ma idealnego rozwiązania dla wszystkich. Ale kieruj swoją ofertę dla ludzi, którzy mieli podobne problemy co Ty. Pokaż im, jak to rozwiązałeś. Tyle… Ale trzeba najpierw przetrwać tę swoją drogę działania, aby pokazać własne doświadczenie. Nie będzie zawsze lekko, bo droga lidera jest trudna.

Jak Ty chcesz się rozwijać? Co chcesz przekazać poprzez swoje rozwiązania? Jakie masz usługi czy produkty, które pomogą Twojej niszy? Co możesz zrobić lepiej niż reszta? Jak inaczej możesz poznać problemy ludzi w danej branży? Co możesz przekazać swoją ofertą, aby ludzie chcieli kupić od Ciebie rozwiązanie? Co możesz?

Jakie rozwiązanie na teraz możesz przedstawić niszy? Zastanów się nad tym, co możesz przekazać innym? Jakie masz recepty na sukces? Co działało u Ciebie i może zadziałać u innych? Zastanów się nad tym! Zacznij od problemu i stwórz najlepszą metodę na sukces!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty rozwiązania tworzysz?
Jaką Ty miałeś drogę?

Scroll to top