Przeszłość to przeszłość! Bierz lekcje i zacznij w końcu działać!

Zauważ, że przeszłość to przeszłość i nie warto jej rozpamiętywać.

Bo to już było, rozumiesz? Nie ma co przejmować się przeszłością. Rób swoje i działaj najlepiej, jak umiesz…

Przeszłość to przeszłość, OK?

Nie można ciągle rozpamiętywać przeszłości i martwić się, że coś było nie tak. To już przeszłość i tyle. Zacznij żyć teraźniejszością. Zacznij planować przyszłość. Zastanów się nad tym po co żyjesz i jaki masz cel na tej ziemi. Zastanów się nad sobą i nad swoim działanie w ciągu dnia. Czy jesteś produktywny? Czy robisz to, co zaplanowałeś? Zastanów się nad tym kim chcesz być i co możesz jeszcze osiągnąć! To jest dobre myślenie, a nie przeszłość! Fakt, warto brać lekcje z przeszłości, ale to tyle! Naprawdę warto myśleć tylko w pozytywny sposób. Tylko to da Ci najwięcej doświadczenia.

Zacznij od tego, aby mieć cel i plan w swoim życiu. To podstawowa rzecz. Nie możesz o tym zapominać. Zacznij od tego, że musisz mieć jakiś cel w życiu. Bez tego nie ma dobrej przyszłości i pozytywnego nastawienia. Cel jest według mnie bardzo ważny i trzeba go każdego dnia pielęgnować. Plan daje Ci kierunek i wiesz co masz robić każdego dnia. Tyle, a tak wiele to daje… Przynajmniej mi, a jak jest u Ciebie?

Gdy już masz cel i plan to warto działać. Działanie jest ważne, aby mieć co robić po prostu! Aby mieć efekty i zdobywać doświadczenie! To jest najważniejsze dla mnie. I tylko dlatego szanuje przeszłość, bo daje mi ona naukę, która jest bardzo ważna dla mnie. Nauka, którą bardzo szanuję… A dla Ciebie? Czym jest przeszłość? Bierzesz z niej więcej ode mnie? Co to takiego? Pochwal się w komentarzu!

Jakie lekcje bierzesz z każdego dnia? Co robisz, aby wycisnąć z tego co było jak najwięcej? Staraj się być naprawdę dobry w tym co robisz i każdego dnia się rozwijać.

Pamiętaj! Przeszłość to przeszłość i tyle! Bierz lekcje i działaj dla swojej przyszłości! Zacznij pracować nad przyszłością!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Co robisz z lekcjami, które daje Ci życie?

Scroll to top