Sukces to praca! Zacznij się codziennie rozwijać w niszy.

Niestety lub stety, sukces to praca i nic innego nie da Ci tyle rezultatów.

Sukces to dla mnie ogrom pracy, bo moje cele są bardzo duże. Każdy ma większe lub mniejsze cele. Jakie Ty masz? Co chciałbyś osiągnąć? Jakie masz plany na przyszłość? Co sprawia Ci przyjemność? Jaka jest Twoja pasja? Co chcesz mieć w życiu? O czym marzysz?

To są często trudne pytania, dla kogoś, kto dopiero zaczyna. Trzeba się naprawdę postarać, aby mieć rezultaty. Trzeba codziennie zapierdalać i nie poddawać się nigdy. Ale to ciężkie… Bardzo ciężkie jest mieć codziennie motywację do działania. Niestety nie zawsze będzie różowo. Nie zawsze będzie spokojnie i łatwo.

Będzie ciężko! Będzie wiele przeszkód! Będzie ogrom pracy! Będzie masakrycznie ciężko, aby mieć jakiekolwiek małe efekty. Na duże efekty będzie jeszcze gorzej! Będzie bardzo ciężko! Nikt nie będzie Cię pilnował, bo sam masz to osiągnąć. Nic się nie zmieni, gdy Ty się nie dostosujesz i nie zmienisz.

Miej to na uwadze. A wiele osób tego nie mówi. Potem jest płacz, że nic się nie dzieje i że nie ma żadnych sukcesów. A jak mają być, gdy nie działasz? Jak ma być, gdy nie jesteś wytrwały i systematyczny?  No do cholery, JAK!? Musisz się postarać i być codziennie lepszy i lepszy…

Sukces to praca codzienna i z tym jest najgorzej. Sam wiem po sobie, że ciężko jest utrzymać ciągle motywację. Ale trzeba ciągle wracać do działania i do swoich celów. Pasja mi w tym bardzo pomaga, gdyby nie ona, to byłoby kiepsko. Naprawdę byłoby już dawno po blogu i mojej działalności. Jak jest z tym u Ciebie? Ciebie pasja też trzyma przy działaniu? Dlatego jej znalezienie jest takie ważne! Trzeba znaleźć w sobie pasję i dzięki niej utrzymasz się długo w niszy (o ile jesteś dobry).

A jak jest u Ciebie? Sukces to praca czy nie? Sukces wymaga pasji czy można się z tym obejść? Jakie Ty masz doświadczenia ze swoimi celami i planami? Wszystko idzie gładko czy nie? Pomyśl nad tym…

Posted in eBiznes.