Pokaż się z dobrej strony! Czyli coś, o czym warto wiedzieć!

Pokaż się z dobrej strony! Musisz wiedzieć o tych rzeczach…! 

Co robić, aby Twoja marka rosła szybko? Co robić, aby mieć wyniki w swoich działaniach online? Co masz do zmiany w swoim działaniu, aby mieć wyniki? Czy łatwo jest osiągnąć cele? 

Pokaż się z dobrej strony!

Pokaż, że masz wiele do przekazania swojej niszy! 

Czasem się przegrzejesz!

Bo nie da się działać ciągle i potem nie mieć z tego jakiś problemów. Nie wykańczaj się! Działaj, ale wysypiaj się i odpoczywaj. Nie jesteś robotem! Ile razy to sobie mówię! A Ty, ile? Mówisz sobie: “ jeszcze trochę”… i potem masz złe wyniki bo jesteś przepracowany. Nie masz takich dobrych efektów i nie wiesz, co robić, aby to zmienić.  Jak zachorujesz, to jest bardzo ciężko wejść na dobre tory. Więc zacznij się rozwijać i zobacz, co jest dla Ciebie ważne! Może warto czasem ochłonąć i zacząć działać mniej, a wydajniej? Może warto szanować swoje zdrowie? Ciężko jest pracować, gdy coś boli i tak dalej. Według mnie trzeba się ogarnąć i powiedzieć sobie, co jest dla Ciebie ważne i zacząć to realizować! 

Zbadaj, co jest ważne dla niszy.

Trzeba szukać dobrych rozwiązań w niszy. Trzeba działać i się rozwijać. Nie możesz się poddawać. Ale wiem, jakie to ciężkie, gdy niszy Cię nie docenia. Gdy nie masz dużych efektów i często nie chce się działać. Ciężki jest poznać potrzeby niszy na początku! Więc zacznij naprawdę działać! Poznaj, co jest ważne dla niszy! Na pewno nie będzie Ci łatwo ogarnąć problemów, ale po pewnym czasie zrozumiesz, co jest ważne dla niszy. Zrozumiesz, że warto działać i poznawać wyzwania swojej potencjalnej grupy klientów. Jak Ty się rozwiniesz w niszy? Pokaż się z dobrej strony w swojej branży i rozwijaj się każdego dnia, aby wiedzieć jak najwięcej o swoich klientach! 

Poświęć czas na sprzedaż i marketing. Jak możesz się wybić? Jak zachęcisz do siebie? 

Ja to lubię, więc nauka nie jest trudna, ale gorzej z wdrażaniem wiedzy w życie… Też znasz ten ból? No właśnie! Czasem trzeba zacisnąć pięści i działać… choć nie jest to łatwe. Ale poświęć czas na promocję swoich rozwiązań. To bardzo ważne, aby mieć coś do przekazania niszy. Aby pokazać swoje podejście, które zmieni całą niszę. I nie będzie to łatwa droga, więc nie licz na farta! Nie licz na to, że wszystko się uda. Naprawdę trzeba się rozwijać. Naprawdę trzeba działać i zacząć rozwijać się w danym temacie. Warto umieć sprzedawać swoje produkty i usługi. A to już nie jest takie łatwe, gdy trzeba stworzyć coś lepszego od konkurencji. Jak Ty to zrobisz? Jaki masz plan? Jak możesz się wybić? jaką markę zbudujesz, aby mieć wyniki? Nie czekaj! Na co czekasz? Co chcesz osiągnąć? Kim chcesz się stać i co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Jak zachęcisz do swojej marki? 

Ile potrzebujesz pieniędzy i czasu? Liczysz na szybkie efekty?

Warto to sobie wyliczyć: ile? Ile potrzebujesz wiedzy, aby osiągnąć swoje cele? Ile doświadczenia i praktyki? To są bardzo ważne pytania, więc trzeba zacząć działać! Trzeba zacząć się rozwijać w danym temacie! W czym Ty chcesz być dobry? Co jest dla Ciebie ważne? Ile masz w sobie samozaparcia, aby osiągnąć sukces? Nie będzie to łatwa droga. Nie będzie Ci łatwo działać, gdy przyjdą gorsze dni. Nie ma co się poddawać, ale trzeba wiedzieć, co jest dla Ciebie ważne. Ile możesz wycisnąć ze swojego działania? Ile potrzebujesz budżetu, aby się rozwinąć? Ile potrzebujesz zarobić, aby zacząć jeszcze bardziej się promować? Zastanów się nad tym dobrze i zacznij od zbudowania dobrej intencji, celu i planu! Nie ma co liczyć na szybkie efekty! One przyjdą z czasem, ale nie ma chyba co liczyć na szybkie rezultaty, więc zacznij liczyć na siebie. Licz na swoje cele i swój plan, który będziesz realizować. Licz na swoją wiedzę i doświadczenie! Pokaż się z dobrej strony! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co według Ciebie jest ważne na początku?

Scroll to top