Jak u Ciebie z działaniem? Robisz czy narzekasz?

Jak u Ciebie z działaniem? Czy dajesz z siebie dużo? 

Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i w czym chcesz się rozwijać? Co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie? Jakie chcesz mieć efekty? Czy robisz wszystko, czy czasem trochę odpuszczasz? Każdy sobie czasem odpuszcza, ale nie można tego robić ciągle. Tak nie osiągniesz swojego celu! Więc na co czekasz? Zacznij działać! 

Więc nie licz na to, że będzie się łatwo działało. Że osiągniesz sukces w dwa tygodnie i że będzie łatwo się rozwijać. Na pewno czeka Cię sporo pracy nad swoją mentalnością. Sporo pracy nad tym, aby mieć wyniki w swojej dziedzinie. Więc to dużo pracy. I nie byle jakiej pracy, ale takiej z celem i planem przed sobą. Bo możesz działać dużo, a efekty mogą być marne… bo wiele z nas nie robi tego, co ważne. Media społecznościowe, śmieszne filmiki, seriale i tak dalej. Te rzeczy są dla ludzi, ale nie można na tym siedzieć cały dzień i liczyć na szybkie wyniki. A wiele osób tak robi i potem mówi, że to czy tamto nie działa. Jak ma działać, jak nie robisz tego, co do Ciebie należy? Zastanów się nad tym dobrze! 

Czy faktycznie działasz czy się obijasz? To kolejny problem wielu ludzi. Że nie chce się im działać i rozwijać i potem szukają wymówek, aby nie działać. Więc działaj! Znowu! Działaj! Nie licz na to, że przyjdzie do Ciebie sekret rozwoju i nagle coś osiągniesz. Tylko ciężką pracą ogarniesz swoje cele. Więc na co Ty liczysz? Na szczęście? Na bylejakość? Że blog się sam stworzy? Że samo się sprzeda? Samo się stworzy? Nie ma tak, że “samo”… Więc, jak u Ciebie z działaniem? Dajesz z siebie wszystko? Czy masz dalej wątpliwości?

Licz na siebie i na swoje umiejętności. Na początku dużo zależy od Ciebie i od tego, co jest dla Ciebie ważne. Skup się na rozwoju… na tym, że możesz wiele, ale bez pracy nie ma nic! Wyznacz swoje cele i zrób wszystko, by każdy dzień był wyjątkowy. Aby nauczyć się każdego dnia czegoś nowego i wyciągnąć wnioski z nauki. Więc zabierz się do pracy i nie poddawaj, gdy przyjdą pierwsze problemy na Twojej drodze. Przeszkody to coś normalnego! I każdy ma jakieś wyzwania do pokonania. Tylko musisz się za siebie zabrać. I nie czekać i nie kombinować! Nie dawać się wymówkom! 

Jakie masz plany na najbliższe tygodnie? Co jest dla Ciebie ważne? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby każdy dzień był dla Ciebie wartościowy? Czy masz w głowie to, że wszystko potrzebuje pracy i zaangażowania? Masz wybór: albo wzrastasz, albo kombinujesz i nie masz nic. Więc co wybierasz? Działanie czy narzekania? Jak u Ciebie z działaniem?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy12 lipca 2021

    Wybierasz narzekanie czy działanie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top