Początki bycia online! Co Ty zrobisz, aby wybić się w danym temacie?

Początki bycia online nie są łatwe! Na co zwrócić uwagę?

Jak tam Twoja efektywność?

Czy pracujesz wydajnie? Czy planujesz swój dzień? Co robisz, aby codziennie robić o trochę więcej? O ten procent więcej? Ile z siebie dajesz? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Zastanów się dobrze jakie chcesz mieć osiągnięcia i dąż do tego! Zastanów się dobrze, jakim specjalistą chcesz być? W czym chcesz być lepszy? To nie są łatwe pytania. Trzeba wiele pracy, aby osiągnąć swoje cele, więc zabierz się do roboty teraz. Zaraz po przeczytaniu tego artykułu. Nie licz na to, że coś samo do Ciebie przyjdzie. Na początku bycia online to musisz liczyć tylko na siebie! Nie będzie Ci lekko, gdy przyjdą jakieś przeszkody, ale trzeba się starać osiągać swoje cele i wykonywać codzienny plan. Tyle! Tu nie ma żadnej filozofii. Tutaj liczy się działanie i efekty, a nie myślenie i kombinowanie o prostych sposobach na zarobek. 

Pracuj nad tym, ile wydajesz.

Szanuj swoje pieniądze i nie wydawaj na początku wszystkiego co masz. Jak możesz coś mieć za darmo lub za swój czas to wykorzystaj to! Tu nie chodzi o to, aby pokazać ile masz pieniędzy i ile możesz wydać. Na początku nie musisz mieć wszystkiego, a jak coś jest za darmo, to skorzystaj z tego. Dopiero, gdy zdobędziesz nowe fundusze to inwestuj. Ja tak działam, ale nie każdy się z tym zgadza. Nie każdy może wydawać tysiące miesięcznie na jakieś programy. Nie każdy ma na to pieniądze. Więc trzeba działać z tym, co się ma! I nie liczyć na to, że w tydzień czy miesiąc zarobisz grube tysiące. Co Ty myślisz o takim systemie? Czy Ty też szanujesz swoje pieniądze? 

Nie każdy zasługuje na sukces!

Tylko ten co działa, ma efekty! A jak nie działasz to nie licz na sukces! Nie licz na to, że jak raz się udało coś zarobić to zawsze tak będzie. Nic nie działa wiecznie. Więc trzeba ciągle coś ulepszać i zmieniać, aby mieć wyniki. Zastanów się dobrze, kim Ty chcesz zostać w danej niszy? W czym chcesz być naprawdę dobry? W czym chcesz edukować innych i jakie chcesz mieć efekty? Nie zasługujesz na sukces, jeśli chcesz kłamać i oszukiwać klientów. Trzeba szanować swoją markę i zbudować ją na swoich efektach i prawdzie. Pokazać swoje rezultaty i przez to mieć coraz większą rzeszę klientów! Nie będzie lekko! 

Dajesz wszystko za darmo?

Trzeba szanować swoją wiedzę. Nie dawać wszystkiego za darmo. Na czymś musisz zarobić. Musisz pokazać, że masz ciekawą wiedzę za którą ktoś może Ci zapłacić. Każdy ma jakąś wiedzę, która może być przydatna dla innych. Pomyśl nad tym, co możesz zrobić, aby ludzie chcieli Ci zapłacić za wiedzę. Może masz jakieś unikalne strategie cze metody na sukces w danym temacie? Na pewno! Więc udzielaj porad, ale najlepsze mięcho zachowaj dla siebie! 

Udowodnij swoje rezultaty. 

Pokaż, że masz efekty w danym temacie i możesz pokonać problemy swoich klientów. To już wymaga posiadania zaufania u klientów. Nie osiągniesz wiele, jeśli nie pokażesz swoich wyników. Musisz je pokazać, aby ludzie dali Ci za Twoje rozwiązania pieniądze. To wymaga już dobrej strategii na budowę marki, ale trzeba z tego korzystać. Korzystać ze swojej wiedzy i ją wykorzystać, aby inni ludzie mieli podobne wyniki! Więc czeka Cię wiele pracy, ale takie są początki bycia online! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy2 czerwca 2020

    Jak Ty nad sobą pracujesz?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top