Planuj swoją pracę! Co ja myślę o planowaniu swojego działania?

Planuj swoją pracę! Zrób wszystko, aby każdy dzień był wyjątkowy! 

Bo każdy dzień może być wyjątkowy i przybliżać Cię do sukcesu. Ale nie ma nic za darmo. Na wszystko trzeba sobie zapracować! Jakie Ty masz pomysł na siebie? Co chcesz osiągnąć dzięki pracy i planowaniu? 

Planuj swoją pracę, co to oznacza dla mnie? 

Na pewno najważniejsze jest robienie tego, co dla Ciebie jest ważne. To rozwijanie się w swojej niszy i działanie każdego dnia. I nie jest to łatwe, bo wiele z nas ma duże cele, ale nie planuje i co najgorsze, nie działa. I to jest problem wielu ludzi! I tutaj szukaj przyczynę braku Twoich rezultatów. Zastanów się nad tym, czy robisz to, co sobie zaplanujesz? Czy wiesz,  co masz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Wiesz? A gdzie działanie? Gdzie sprawdzanie, co działa, a co nie? Planuj swoją pracę! Proste czy nie? Nie dla każdego! Bo wiele z nas ma plan, ale mało co z nim robi! Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i dlaczego nie działasz? Co powoduje, że nie działasz? Co Cię tak blokuje przed wyznaczeniem planu i działaniem? Wiele osób po prostu oczekuje, że wszystko zrobi się samo. Że blog się napisze przez kogoś, że lista się sama zapełni i że sprzedaż i marketing będzie funkcjonował bez działania. 

Wiele z nas ma za duże oczekiwania i wtedy też nie pracuje. Wiele z nas chce działać perfekcyjnie. I wiele z nas nie ma po prostu czasu na dodatkowe działania. I to jest zrozumiałe, ale nie licz na to, że przez to będzie Ci łatwiej, że dajesz sobie takie wymówki. Jak już zacząłeś działać, to działaj i nie licz na to, że coś samo się zrobi. Zastanów się nad tym, co chcesz robić w życiu i do tego dąż! Na pewno nie będzie Ci lekko. Nikomu nie jest… takie są czasy. Ale kluczem jest to, aby się nie poddawać. I pracować w wolnych chwilach nad swoimi dodatkowymi projektami. Oto chodzi, a nie od razu rzucanie etatu i wmawianie sobie, że za miesiąc osiągnę cel. Czasem nie wystarczy miesiąc, czasem rok… wszystko zależy od Ciebie. Od Twoich możliwości i od tego, jakie cele sobie ustaliłeś. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele?

Ile planujesz w swoim życiu? I ile działasz? Czasem plan się nie spełni. Czasem zrobisz za mało, ale nie można się poddawać. Jutro ogarniesz swój dzień i zrobisz ten jeden procent więcej. I nie musisz naciskać każdego dnia. Czasem możesz zrobić mniej i nic się nie stanie… ale nie można sobie za bardzo ulegać. Możesz mieć parę dni gorszych, ale potem można wejść na wyższy poziom działania i rozwijać się dalej. I tutaj ważne jest planowanie dnia, aby wiedzieć, ile jesteś w stanie zrobić i kiedy to dużo, a kiedy to mało! Warto poznać swoje możliwości, dzięki temu, że planujesz. Dzięki temu, że znasz swoje możliwości. I tutaj są kolejne pozytywy działania i planowania swojego dnia czy tygodnia. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w planowaniu? Napisz w komentarzu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co dla Ciebie oznacza planowanie?

Scroll to top