Plan i zmiana to nic złego. Dlaczego nie warto się poddawać?

Plan i zmiana… co mam na myśli? Jakie Ty masz idee na pracę?

Po prostu nie ma tak, że będziesz się ciągle trzymał planu i go nie zmieniał z czasem. Plan i zmiana to często konieczność, aby osiągnąć cel. Wiele rzeczy zmienia się w trakcie działania. Jak jest u Ciebie? 

Plan i zmiana działania to często klucz! 

Często trzeba zmieniać plan, aby dotrzeć do danego celu. Nie będzie lekko go zmieniać, bo każdy myśli, że zrobi raz plan i będzie on do końca taki sam. Ojj… nie ma tak lekko. Byłoby super, gdyby nie trzeba było zmian. Zawsze będzie zmiana, bo plan i zmiana swoich nawyków czy myśli to konieczność, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie. Nie będzie to jednak zawsze oczywiste, co i jak zmienić. Każdy dzień to walka. Każdy dzień to jakaś mała zmiana.

Plan i zmiana to nic złego. Nie przejmuj się, że nie wychodzi. Że nie masz efektów. Że nie widzisz szybkich rezultatów. Wszystko wymaga zmian, a Ty musisz się do nich dostosować. Zastanów się tylko czy będziesz działać z tymi zmianami czy nie. Czy weźmiesz z niech doświadczenie i  naukę, czy będziesz się bronił rękami i nogami. Nie ma lekko ze zmianą. Każdy dzień jest dobry na zmianę. Ale Ty musisz się do nich dostosować, bo zmiana to nic złego. Miej to w głowie.

Zacznij od tego, aby mieć dobry cel. Do niego tworzysz ten idealny plan. Nie zawsze jest oczywiste czy plan będzie na kilka dni czy miesięcy. Zawsze trzeba będzie coś zmieniać. Ulepszyć i tak dalej. Nie możesz się jednak poddawać. Trzeba każdy dzień wykorzystać na zmianę swoich złych nawyków i przekonań. To ciągła praca nad sobą. To praca nad wieloma dziedzinami swojego życia. Nie ma tak, że są dwa identyczne dni. Każdy jest inny. I każdy przynosi coś nowego. Jaką Ty naukę z danego dnia weźmiesz? Co jest dla Ciebie ważne?

Naucz się tego, że zmiana będzie zawsze i trzeba się do niej przyzwyczaić. Zacznij działać z planem i nie poddawaj się przy zmianach. Zacznij szukać możliwości w planach i zmianach! Świat ciągle się zmienia… Ty się zmieniasz…

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty, planujesz? Zmieniasz?

Scroll to top