Analiza działania, dlaczego jest to takie ważne i wartościowe dla Ciebie?

Analiza działania jest bardzo ważna, aby wiedzieć na jakim etapie celu jesteś… 

Często o tym zapominamy, a to bardzo ważne. Ja też o tym zapominam i ten wpis jest też dla mnie. Trzeba sprawdzać, czy to, co robisz, faktycznie działa. To dużo pracy, ale nie ma co się poddawać! Warto robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele! Nie będzie lekko, to na pewno! 

Jak wygląda dobra analiza działania? 

Każda analiza działania nie musi być jakaś długa czy skomplikowana. Wystarczy sobie zapisać na przykład w notatniku co się zrobiło i ile nie zrobiło oraz ile czasu zostało do osiągnięcia celu. Nie jest to trudne, ale bardzo ważne i wartościowe dla Ciebie i Twojego działania. Pozwala Ci to na sprawdzenie tego, gdzie jesteś i ile jeszcze możesz zrobić…

Każdy dzień jest dobry, aby zrobić jakąś analizę działania. Bierzesz notatnik i piszesz. Zrobiłem to i to. Trzeba mi tyle i tyle czasu, aby osiągnąć sukces. To daje Ci wgląd na swoje działanie. Zacznij od prostych analiz i sprawdzaj co jest ważne w danym czasie.

Analiza działania jest ważna, ale nie możesz zapominać o tym, aby…

…DZIAŁAĆ!

Bo działanie jest najważniejsze. Działanie z celem i planem. To dzięki działaniu możesz mieć efekty. Możesz sprawdzać stan na dany dzień. Jak nic nie robisz, to nie ma tych danych. Będzie naprawdę ciężko działać. Wiem, jak jest u mnie. Ale nie możemy się poddać. To najgorsze co możemy zrobić!

Dawaj z siebie dużo, aby mieć efekty działań. Nie ma, że się nie uda! Nie bierz takiej możliwości do głowy! Ty masz szansę na sukces, ale nie oznacza to, że nie musisz działać. Dlatego analiza działania jest taka ważna, aby napędzać się do dalszych działań.

Jak Ty analizujesz swoje działania? Co jest dla Ciebie ważne? Chcesz mieć efekty, to musisz działać i wiedzieć na jakim etapie jesteś. Każdy dzień jest inny i daje inne możliwości, więc dobrze wykorzystuj to, co jest najważniejsze, czyli czas.

A Ty? Lubisz zapisywać analizę tego, jak działasz? Jakie masz z tym doświadczenia? Wiesz do czego dążysz? Wiesz, co chcesz osiągnąć? Masz wiele zasobów do tego, aby znaleźć w sobie siłę do sukcesu! Znaleźć motywację do działania, aby mieć coraz lepsze wyniki! Im więcej motywacji i efektów, tym lepiej dla Twojego życia. Nie ma lekko w tych czasach, gdzie widzimy tyle możliwości i nie wiadomo co wybrać. Jakie Ty masz marzenia? Co chcesz zmienić w swoim życiu, dzięki pracy nad sobą? Zastanów się dobrze, czy faktycznie chcesz działać i czy mas zna to czas. Bo pół godziny dziennie to już coś, ale dalej za mało, aby osiągnąć swoje cele dość szybko. Wykorzystaj każdą chwilę na to, aby działać! 

2 Comments

 1. Marketer Internetowy7 grudnia 2018

  A Ty? Analizujesz swoje działania?

  Odpowiedz
  1. Patryk Tarachoń8 grudnia 2018

   Pewnie, że tak i staram się wyłapywać błędy.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top