Nigdy się nie poddawaj! Co warto wiedzieć, aby mieć wyniki?

Wiem jedno: nigdy się nie poddawaj. Nawet jak będzie naprawdę ciężko!

Będzie wiele przeszkód na drodze do sukcesu. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje małe i duże cele. Co masz dla swoich potencjalnych odbiorców? Czy są chętni, aby kupować Twoje rozwiązania? 

Pamiętaj, nigdy się nie poddawaj! 

Nie poddawaj się i zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele! 

Wybierz jeden temat. Jaka nisza Cię interesuje? Jakie potrzeby ma nisza?

Według mnie to najlepsze na początek, aby uczyć się czegoś wartościowego dla innych. Nie każdy zna swoje pasje i nie każdy wie, co chce robić w życiu… To normalne, ale trzeba szukać, a nie czekać, że wszystko samo przyjdzie. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne? W czym chciałbyś być mistrzem? To są kluczowe pytania, więc zastanów się dobrze. Nie czekaj, bo nic Ci to nie da! Ja możesz szukać “tego” tematu? Gazety, YouTube, blogi, fora, grupy i wiele innych miejsc. Więc na co czekasz? Szukaj różnych rzeczy i nie mów, że się nie da! Zacznij brać odpowiedzialność za swoje życie do cholery. Nie ma i nie będzie łatwo, a Ty nadal liczysz na sukces bez działania? Proszę Cię… zacznij działać i szukać tego idealnego tematu, w którym chciałbyś być ekspertem. Nie będzie to łatwe, bo dzisiaj ludziom ciężko jest szukać pasji, bo się im nie chce i nie mają dostatecznej motywacji. Ale Ty zrobisz inaczej! Skończysz to czytać i zaczniesz budować rzeczy. Zaczniesz się rozwijać i szukać możliwości! To jest najlepsza droga. Tak możesz się zmienić! Powodzenia!

Inwestuj w siebie i rozwijaj siebie.

Bo to bardzo ważne, aby władować w siebie ogrom wiedzy i zacząć ją stosować. A wiele osób wchodzi w pułapkę uczenia się i uczenia. Wiem, jak to jest, bo sam w to wpadam. Ale trzeba pomału stosować to, co wiesz i uczyć się na bieżąco. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i co chciałbyś zmienić w swoim życiu, aby mieć wyniki i sukcesy? Wiele pracy na nas czeka. Na mnie, na Ciebie… bo rozwój to nie chwalenie się wiedzą, ale i pomaganie innym w ich problemach. I to jest dla mnie misja. Aby edukować ludzi w sieci na temat marketingu. Jaka jest Twoja misja? W czym chciałbyś być dobry i w czym pomagać ludziom? To już jest wyższa szkoła, gdy edukujesz innych. Gdy chcesz im pomóc w ich wyzwaniach i problemach. Trzeba być prze agentem, aby coś takiego robić. Ale to jest super w rozwoju, że nie wiesz co jest dalej. Co jest za rogiem i czego musisz się nauczyć, by wejść na wyższy poziom! 

Notuj i planuj.

Warto pisać swoje pomysły i notować to, co jest dla Ciebie ważne. Aby nie zapomnieć i mieć wszystko w jednym miejscu. Ważne jest notowanie z tego względu, aby oczyścić umysł i wejść w dzień z nowymi ideami. Gdzie Ty notujesz? Co jest ważne dla Ciebie i dlaczego to notujesz? Nie będzie Ci łatwo, gdy będziesz mieć zaśmiecony umysł. Dlatego warto wszystko zapisywać. Ale jak to zrobisz, to już zależy od Ciebie.

Pokaż małą część rozwiązania.

Ważne, aby pokazać skrawek swoich rozwiązań, aby budować zaufanie. Aby klient zobaczył, jak możesz mu pomóc. Daj coś ciekawego do przetestowania. Jakąś ciekawą metodę na większy rozwój, na pokonanie małego problemu. To musi być coś dobrego i skutecznego, więc wybierz coś z najlepszych rozwiązań i przekaż je za darmo lub za małą opłatą. Tak budujesz zaufanie i pokazujesz, że masz inne rozwiązania, które pomogą Twojej grupie docelowej. Warto pokazać, że znasz się na danym temacie i wiesz, jak pomóc ludziom w problemach! 

Dopasuj ofertę. Pokaż zalety i korzyści produktu.

Oczywiście musi być ona przekonująca. A to nie jest takie łatwe! Wymaga wiele czasu na testy i sprawdzanie. Więc trzeba się postarać, aby była ona jak najlepsza. Wiele rzeczy trzeba poznać, aby tworzyć dobre oferty. Stwórz taki zbiór informacji, aby klient wiedział jak produkt mu pomoże. Pokaż korzyści i daj z siebie wszystko pisząc swoją ofertę. Im więcej korzyści i zalet, tym lepiej dla Twojej sprzedaży. Zastanów się, co jest ważne konsumenta i pokaż mu rozwiązanie w ofercie! 

Zbieraj rekomendacje.

Warto mieć opinie o marce i produkcie. To wymaga czasu i wielu zapytań o to, aby ktoś Ci ją napisał. Warto mieć wiele rekomendacji. Warto je zbierać i się nimi chwalić. Nie będzie to zawsze lekka praca, ale zobaczysz, że tak budujesz swoje zaufanie i nadzieję na jeszcze lepsze produkty! Nigdy się nie poddawaj w zdobywaniu opinii o samym sobie! 

Bądź twórcą!

Dzisiaj to bardzo ważne, aby być twórcą i mieć bloga czy profile społecznościowe. Tam dziel się wiedzą i doświadczeniem. Tam pokaż swoje możliwości. Tam się udzielaj i dawaj z siebie wszystko. Nie będzie Ci łatwo w budowie dobrej marki osobistej. A dzięki temu, że jesteś twórcą, będzie Ci z tym dużo łatwiej! Więc nie poddawaj się w budowie swojej marki. Nie poddawaj się w blogowaniu i dawaniu wiedzy. Pokaż swoje umiejętności i zacznij rozwijać siebie i swoją ofertę. 

Ucz się – to zawsze się sprawdza! Ucz się od najlepszych!

Na pewno masz osoby, które Ci pomagają. Których lubisz słuchać i uczyć się od nich. Warto mieć nauczyciela. Osobę, która Ci pomaga i dzięki której się rozwijasz. Nie musisz znać ludzi na początku osobiście. Możesz czytać ich książki i słuchać ich szkoleń. 

Nigdy się nie poddawaj! Wiesz o tym dobrze, więc czemu czasem odpuszczasz? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty? Działasz do efektu?

Scroll to top