Nie wierz wszystkim! Czy działanie online jest takie łatwe?

Nie wierz wszystkim, co działają w sieci. Każdą informację lub poradę przetestuj u siebie! 

Na pewno nie jest łatwo działać, gdy ma się tylu ekspertów w Internecie i każdy mówi co innego. Musisz jednak brać pod uwagę to, że musisz przetestować każdą poradę u siebie. Poza tym, każdy jest inne i ma inne predyspozycje. 

Nie wierz wszystkim w Internecie! 

Zacznij działać, ale z uwagę sprawdzaj każdą poradę, jaką przeczytasz w Internecie czy poza nim. Bo nie każda porada będzie działać u Ciebie. Zastanów się najpierw czy w ogóle warto wdrażać coś u siebie. To jest pierwszy krok. Przemyśleć sobie w głowie czy na kartce, czy to, co chcesz wprowadzić w swoim ebiznesie ma jakieś podstawy. Czy to tylko porada, która nie będzie działać w Twoim przypadku? Zastanów się najpierw nad tym. Potem, jak już podejmiesz decyzję, że coś wdrażasz, zacznij powoli wprowadzać daną poradę w życie. Wypisz sobie plan wprowadzenia danego pomysłu do swojej marki. To też ważny krok, aby wiedzieć, czy jesteś w stanie coś wprowadzić w swojej dziedzinie, którą się zajmujesz. Potem wdrażaj w życie daną wskazówkę i monitoruj, czy jesteś w stanie mieć lepsze efekty. 

Zastanów się czy faktycznie trzeba wdrażać wszystko u siebie? Bo czasem nie warto kombinować, jeśli coś działa. Na pewno każdy chce większej sprzedaży. Każdy chce mieć wyniki w swojej niszy i chce rozwijać swoją markę. Na pewno czeka Cię sporo pracy nad swoją niszą, ale trzeba z uwagą wprowadzać zmiany. Na pewno nie będzie Ci lekko na początku, gdy trzeba dotrzeć do strategii, która działa. Pierwsze kroki są najtrudniejsze. Więc zacznij rozwijać się w swojej dziedzinie, ale każdą nową rzecz wprowadzaj tylko po przemyśleniu sprawy. Na pewno chcesz wdrożyć od razu wszystko, ale musisz testować każdy pomysł. Na pewno nie będzie Ci lekko, ale co poradzisz? Wszystko w sieci i poza nią trzeba wprowadzać z uwagę, a nie robić wszystkiego na raz, bo się pogubisz. Zastanów się nad tym, co ważnego potrzebuje Twoja nisza. Jakie produkty musisz wdrożyć? Jakie metody promocji wprowadzić? Co możesz zmienić w życiu swoich klejów, gdy wejdę w Twój lejek sprzedażowy? Jak możesz pomóc swojej niszy? Co możesz zmienić w procesie sprzedaży, aby mieć jej lepsze wyniki. Na pewno czeka Cię sporo pracy, ale nie ma co się poddawać. Wszystko wdrażaj powoli i z celem!

Więc każdą rzecz przetestuj i sprawdź, jak działa u Ciebie? Na pewno czeka Cię sporo pracy, ale nic nie poradzisz. Działanie w sieci, to nie tylko pozytywy, ale i dużo pracy! Ty widzisz tylko czubek góry lodowej, a nie dostrzegasz tego, co jest poniżej. Ile pracy i wytrwałości trzeba, aby dopasować sprzedaż i marketing do swojej grupy docelowej. Nic nie przyjdzie łatwo i nie wierz wszystkim i w każdą porę, bo każdy jest inny i działa trochę inaczej. Możesz się inspirować,  ale najlepiej wybadaj czy dany pomysł jest godny wdrożenia. I dopiero potem wdrażać koncepcję w życie! Więc nie poddawaj się za szybko. Daj sobie czas na testy i inspirację. Nie będzie Ci lekko, ale nie ma co się poddawać! Zacznij rozwijać się w niszy i pokaż, że masz ciekawe rozwiązania, które pomogą przejść ludziom z punktu A do B! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty sprawdzasz porady innych?

Testujesz każdy pomysł?

Scroll to top