Nie raz będziesz rozczarowany! Nie raz!

Nie raz będziesz rozczarowany! Sobą czy klientami. 

Bo nic nie przyjdzie samo, jeśli nie zacznie działać. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele, ale nie raz będziesz się chciał poddać. Nie raz będziesz rozczarowany, że nie działasz, jakbyś chciał.

Wiesz, że nie raz będziesz rozczarowany?

Nie raz będziesz się chciał poddać. Będziesz chciał przestać się rozwijać, bo nie widzisz wyników. Ale początki są takie trudne niestety. Zastanów się, co Ty zrobisz, gdy pojawią się rozczarowania? Nie będzie Ci lekko, jeśli zaczynasz i trzeba mieć to na uwadze. Wiele osób sobie myśli, że zacznie działać online i nagle pojawią się pieniądze. To rozczarowuje najwięcej osób. Że nie ma szybkich efektów i nie ma wyników, jakie chcielibyśmy mieć. Więc zastanów się, czy Ty też poddasz się po paru tygodniach? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy będziesz działał, mimo przeciwności? Nie poddasz się, gdy porażki będą codziennością? Zastanów się dobrze, co Ty zrobisz, aby osiągnąć sukces w Internecie? Czy będzie się poddawał swoim negatywnym myślom? Przestaniesz działać, bo nie masz wyników? Jesteś gotów na wiele pracy? Mało kto jest gotowy… bo mało kto ma tyle czasu i motywacji, aby osiągnąć sukces szybko. Zastanów się, jakie Ty masz nastawienie? Co Ty robisz, aby coś zmienić w swoim życiu? Czy też szybko się poddajesz, czy masz jakieś większe wymagania co do siebie? Zastanów się, co zrobisz, gdy pojawia się pierwsze problemy. Czy się poddasz czy zaczniesz od szukania rozwiązania? Na pewno nie ma lekko w tych czasach, gdzie jest tyle konkurencji. Nie ma tak, ze sobie wejdziesz w byle jakąś niszę i zaczniesz mieć efekty. Tak łatwo to nie ma… 

Co Ty robisz, aby wybrać dobrą niszę? Czy masz w  głowie to, że na początku będzie wiele rozczarowań? Zastanów się, co Ty robisz, aby osiągnąć sukces? Czy działasz mimo wyzwań? Mas codzienny plan? Masz plan przed sobą? Co Ty robisz, aby osiągnąć coś większego w danej niszy? Masz wielkie ambicje i działasz, czy kombinujesz i każdego dnia masz wymówki? Co Ty zrobisz ze swoim życiem, to już zależy od Ciebie! I nie licz na to, że będzie lekko. Zastanów się, co zrobisz, gdy pojawią się problemy? Wiele osób się poddaje i przestaje działać. Inni coś tam próbują pokonać wyzwanie, a inni działają mimo przeszkód i to oni mają wyniki online! Do jakiej grupy Ty należysz? Co robisz, aby ogarnąć swoje życie? 

Masz na pewno na swojej drodze wiele wyzwań. Zastanów się dobrze nad tym, co Ty robisz, aby pokonać wszystkie przeciwności losu? Co masz do przekazania innym w Internecie? Masz ciekawy pomysł na swoją niszę? Masz coś innego do zaoferowania? Czym się wyróżnisz w niszy? Zastanów się nad tym, co Ty chcesz ogarnąć w danej niszy? Masz określone cele i wiesz, do czego dążysz każdego dnia? Jesteś gotów na wiele porażek i błędów? Co masz dla swoich potencjalnych odbiorców? Czy masz rozwiązania, których nie dostarcza konkurencja? Masz coś, co się wyróżnia? Więc zacznij działać z tymi rozwiązaniami. Pokaż je klientom i zobacz, jak reagują na Twoje rozwiązania? Co jeszcze możesz poprawić swoim produkcie? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top