Co powoduje, że jesteś negatywnie nastawiony?

Co powoduje, że jesteś negatywnie nastawiony?

Czasem jest ciężko i naprawdę nie chce się pracować i rozwijać. To zupełnie normalne. Ale na dłuższa metę takie myślenie o negatywnych rzeczach nie jest dobre, bo tracisz siłę i motywację! 

Więc, co powoduje, że jesteś negatywnie nastawiony? 

Twoje nastawienie jest kluczowe w sieci, bo na początku sam jesteś swoim szefem i Ty musisz siebie naganiać do pracy. Musisz siebie motywować i pracować nad swoją mentalnością. To nie są łatwe rzeczy i czasem wymaga to dużo pracy! Każdy jest inny i ma inne rzeczy do zmiany czy poprawki w swoim myśleniu. Zastanów się, co Cię napędza do działania? Czy umiesz siebie ogarnąć do pracy, czy tylko myślisz o działaniu i nie działasz wcale? Ile jest takich osób, które dużo myślą i mówią, ale mało robią. Zastanów się, do kogo Ty należysz lub do kogo chciałbyś? Czeka Cię sporo pracy nad sobą, aby mieć wyniki online. Bo na początku zazwyczaj jesteśmy sami z całym działaniem online i nie ma wyników, jakie chcielibyśmy mieć. Wiele osób myśli, że samo założenie profili w mediach społecznościowych wystarczy i już pozbędziesz człowiekiem sukcesu. To nie jest takie proste! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Czy ciągła walka ze sobą Cię motywuje czy oddala od celu? Ludzi motywują różne rzeczy, więc trzeba zobaczyć, czy u Ciebie jest to kij czy marchewka. Każdy ma inny poziom motywacji, na początku ogromny, ale potem, jak trzeba działać, to ona spada. I wiele osób działa w tej początkowej fazie, a potem te siły opadają i nie ma wyników, bo nie działasz lub masz inne rzeczy, które Cię powstrzymują przed działaniem…

Co Ty robisz, aby osiągnąć sukces online? Co powoduje, że jesteś negatywnie nastawiony? Najczęściej jest to brak efektów. I przez to nie chce się działać. Nie chce się rozwijać, bo nie widzi się efektów. Ciężko się działa, gdy początki są bardzo trudne. Mało kto ma tyle motywacji,aby ciągle być na pozytywnym kursie. Są wzloty i upadki. raz się chce, a raz nie… a potem zaś ta motywacja i jej brak. I tak ciągle coś Ci przeszkadza w tym sukcesie. Na pewno wiele przeszkód na drodze ma każdy, więc trzeba się dopasować i nie przejmować tymi porażkami. Wyciągnij wnioski do dalszej pracy! Więc pracuj nad tym nastawieniem. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Nawet, jak będzie ciężko… ne a co się łudzić, że będzie łatwo, bo nie będzie. Więc zrób wszystko, by osiągnąć sukces w swojej niszy. Zastanów się tylko, jak pracować nad sobą, aby mieć coraz większe wyniki! Co Ty masz do zmiany w sobie? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu na lepsze? Czy jesteś gotów na działanie każdego dnia? Masz na tyle czasu, sił, motywacji i nastawiania, aby działać online? 

Co masz do pokonania w swojej niszy? Czego musisz nauczyć? Co chciałbyś poprawić w sobie, aby być jeszcze lepszym specjalistą? Aby osiągnąć kolejne sukcesy online? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top