Nie poddawaj się i nie rezygnuj! Zrób wszystko, aby osiągnąć cel!

Nie poddawaj się i nie rezygnuj, gdy przyjdą gorsze dni i chwile. Pracuj nad tym!

Nie raz będzie Ci ciężko… będziesz chciał się poddać. Ale nie rób tego! Ciśnij, aż osiągniesz swoje cele. Zrób wszystko, by każdy dzień przybliżał Cię do celu! 

Nie rezygnuj ze swoich planów! 

Zrób wszystko, aby osiągnąć szczyt swoich marzeń! 

Może zrób coś innego? 

Czasem warto nauczyć się czegoś nowego! Zrobić coś inaczej na blogu. Sprzedać inne produkty. Zrobić inną promocję i tak dalej… Jak Ty się rozwijasz? Co robisz, aby nie popadać w rutynę? Jak możesz zregenerować swoje baterię? Czasem warto ogarnąć swoją sprzedaż inaczej i wypróbować innych technik marketingowych. Zastanów się, jak możesz przyciągnąć do siebie klientów? Co możesz zrobić lepiej lub szybciej? Zastanów się nad tym, jak możesz wpłynąć na innych w swojej niszy? Nie poddawaj się, gdy nie działa Twoja promocja czy reklama. Zmień to, co nie działa i tyle! Tu nie ma filozofii! Nie ma co kombinować z tym, co działa…. Rozumiesz? 

Nie poddawaj się i nie rezygnuj.

To podstawa w Twoim działaniu, aby się nie poddawać! Jakie Ty masz cechy, które pomogą Ci w działaniu internetowym? Zastanów się dobrze, co jest dla Ciebie ważne i się w tym realizuj. Możesz mieć wiele problemów, ale Ty się nie poddasz, co nie? Będziesz działać do końca! I nie będzie narzekania na pracę i brak czasu. Znajdziesz czasu na wszystko! Wyciągniesz wnioski ze swoich działań! Zaczniesz się naprawdę realizować! Jak będzie z Twoim działaniem? Weźmiesz się w końcu do roboty? 

Bądź obecny w grupach i branżowych stronach czy blogach.

Warto budować swoją markę gdzie się da. Musisz się wypowiadać na różnych stronach i budować swoją markę. A to nie zawsze jest łatwe, gdy inni wydają Ci się lepsi od Ciebie. Musisz próbować pokonać swoich przeciwników! Pokonać swoje blokady mentalne i zacząć się wypowiadać wszędzie, gdzie się da! Możesz to robić na różne sposoby, więc wybierz kilka stron i zacznij się tam wypowiadać. 

Czasem coś Cię przytłoczy… Bądź przygotowany na porażki.

To normalne, że czasem się wypalisz. Że nie będzie Ci się chciało działać. Więc trzeba mieć na ten czas jakieś mniej angażujące zajęcia. Możesz coś poprawić na blogu czy stronie lub sklepie. Możesz odpowiedzieć na zaległe maile lub nadrobić zaległości branżowe. Nie ma co się poddawać przez jeden gorszy dzień. Daj sobie czas na przemyślenie swoich działań i następnego dnia wrócić z nową energią! Porażki będą, gdy działasz, więc zacznij się rozwijać w swoim ulubionym temacie! Zastanów się, jak możesz zamienić porażki w sukces? 

Wszędzie jest konkurencja!

Więc trzeba się zastanowić nad swoją przewagą konkurencyjną! Czym możesz się wyróżnić w niszy? Jakie rozwiązania możesz przekazać poprzez swoją ofertę? Zastanów się, czym możesz się wyróżnić w swojej niszy? Nie zawsze wiadomo, co robić, aby się wyróżnić, ale wraz z działaniem w niszy, ogarniesz co i jak! 

Jak pracujesz nad umysłem? 

Warto pracować nad sobą. Nad mentalnością i swoimi nawykami myślowymi. Jak Ty się rozwiniesz w danej dziedzinie? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces? Czego Ci brakuje, aby go osiągnąć? Ile potrzebujesz nad sobą popracować, aby mieć wyniki? Nie będzie to często łatwa zmiana, ale nie poddawaj się i nie rezygnuj! Masz działać do końca… aż zobaczysz pierwsze efekty! Zastanów się czy masz na tyle sił, aby to zrobić? W czym chcesz być dobry? Co jest dla Ciebie ważne? W czym chcesz się realizować? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty masz cele? Napisz!

Scroll to top