Będą błędy! Nie bój się ich popełniać i wyciągaj z nich wnioski.

Zawsze będą błędy! Nie zawsze będzie łatwo… Ale dlaczego tak wiele osób nie chce ich popełniać i się tego boi?

Sam nie wiem… ale nie bój się popełniać błędów! Zacznij się dzięki temu rozwijać i zrób wszystko, by nauczyć się czegoś nowego na swoich błędach. To nie jest łatwa droga do celu. Musisz zrobić wiele, aby mieć wyniki w swojej branży.

Będą błędy, gdy działasz!

Zacznij popełniać ogrom błędów! Zacznij każdego dnia się rozwijać i nie zapominaj o tym, że błędy będą zawsze i nie ma co się nimi przejmować. Dostaniesz lekcję i naukę i będzie naprawdę super… Nie popełnisz kolejnych błędów. I tyle… czego tu się tak boisz? No właśnie, ja sam czasem się boję błędów i nie wiem sam czemu. Tak po prostu… ale trzeba to jakoś pokonać i działać mimo tego głupiego myślenia. Rozwijać się… nie poddawać i działać każdego dnia mimo tego, że coś nie wychodzi.

Będą błędy i to nie ważne na jakim etapie jesteś. Zawsze się coś pojawi i nie ma co się przejmować. Trzeba tylko wyciągać wnioski i tyle, ale to nie zawsze jest takie proste, jakby się wydawało. Bo nie zawsze się zgadzamy z wnioskami i umysł się broni ile może. Ale trzeba zmienić myślenie i od tego właśnie jest rozwój, aby nauczyć się wyciągać wnioski. Nie będzie lekko, wiem po sobie, że błędy często są porażką…

… ale to tylko błędy! Nie ma co się przejmować. Bo błędów nie popełnia ten, co nic nie robi. I to jest najlepsza nauka na przyszłość. Trzeba się spiąć i każdego dnia pracować na swój sukces. Błędy to coś normalnego. Nie bój się tego lub po prostu to zaakceptuj, jak dalej masz obawy jak ja. Zaakceptuj i zacznij pomału nad tym działać. Tyle… tutaj nie ma żadnej filozofii. Trzeba po prostu działać, aby mieć wyniki.

Pamiętaj! Będą błędy i nie traktuj tego jak porażkę. Musisz mieć dobrze ułożone w głowie, aby wszystko działało super w Twoim rozwoju. Będzie ciężko z tym, ja też nie lubię błędów, ale to efekt działania. Nie poddawaj się na początku, gdy będzie dużo tych mini porażek, jak jak to nazywam. Trzeba zmieniać swoją mentalność i pracować nad sobą! Masz na to tyle sił i motywacji? Chcesz coś zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć cele? Bo zmiana i porażki idą w parze!

Pamiętaj! Akceptacja i wyciąganie wniosków jest bardzo ważne! Nie ma co się przejmować ciągłymi błędami, bo one będą. Ale wiele z nas boi się je popełniać i to jest normalne. Każdy obawia się porażek w swoim życiu, ale nie ma co się poddawać. Trzeba zrobić wszystko, by ogarnąć się w życiu i zacząć się realizować w swojej niszy!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Boisz się błędów?

Scroll to top