Nie ma narzekania! Jest tylko działanie!

Nie ma narzekania, jest tylko codziennie i sumienne działanie. 

Praca nad sobą jest trudna i często nie chce się działać i tylko narzekamy… czy to dobry sposób? Zastanów się, co zrobisz, aby osiągnąć sukces w sieci? 

Halo! Nie ma narzekania! 

Jest tylko codzienne działanie bez żadnych wymówek! 

Są drogi nas skróty?

Wierzysz w szybkie efekty? Wierzysz w to, że osiągniesz sukces w kilka dni? Ja nie wierzę, ale wiele osób myśli, że podziała kilka tygodni i będą z tego sukcesu. Praca online to działania na lata! Nie ma co się przejmować porażkami, które będą. A będzie ich sporo, więc trzeba mieć grubą skórę i działać mimo przeciwności. Nie raz będziesz chciał się poddać! Nie raz! I nie ma dróg na skróty. Nie ma łatwych sposobów na solidne efekty. Jak Ty zaczniesz działać? Co dla Ciebie jest ważne w Twoim działaniu? Czy chcesz działać szybko czy solidnie? Chcesz się rozwijać i mieć dobre cele? To musisz dać sobie czas. 

Ale co Ty masz z tym badaniem niszy?

Powtarzam o tym często, więc jest to ważne! Nie można zapominać o zbadaniu niszy, zanim wkroczysz do działania. Żeby potem nie marnować czasu na coś, co nie działa. Wiele osób myśli, że wybierze sobie byle co lub coś popularnego i będzie miał z tego pieniądze. Chyba tak łatwo to nie ma… ale cóż rób co chcesz! Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i jakie masz pasję? Pomyśl nad tym, co chciałbyś osiągnąć w danym temacie i zweryfikuj czy ludzie chcą jakiś rozwiązań. Nie ma tak, że wybierzesz byle co i trafisz od razu. Czasem trzeba próbować z różnymi tematami i sprawdzać, jak się w nich czujesz. W końcu trafisz na ten idealny temat i zaczniesz działać z sensem. 

Po co mi ten produkt? 

Coś musisz sprzedawać, nie? Trzeba się nad czymś skupić! Dawać ludziom jakieś rozwiązania! Więc tworzenie rozwiązań i sprzedawanie ich jest ważnym elementem Twoich działań w Internecie. Musisz mieć coś ciekawego do powiedzenia. Zrozumieć, jak działa Twoja nisza i czego ona potrzebuje w danym momencie. Nie ma łatwo w budowie produktów i jest to ciężka praca, więc zrób wszystko, aby jak najlepiej poznać swoją niszę o czym pisałem wyżej… Nie ma narzekania, że coś nie wychodzi. Działaj do skutku i ciesz się swoimi wynikami!

Jakie podejmujesz aktywności?

Czy faktycznie działasz, czy tylko udajesz? Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Bo wiele z nas ma duże marzenia, ale nic z tym nie robi. Nie rozwija siebie i nie pokonuje swoich barier. Więc zabierz się do roboty! Zacznij działać! I nie poddawaj się mimo różnych przeszkód. Tylko najsilniejsi osiągają cele i mają coś do przekazania światu. jak Ty możesz się przysłużyć innym? Jak Ty możesz rozwijać swoje pasję i przy tym rozwijać swoją markę i sprzedaż produktów czy usług? Zastanów się dobrze, co jest dla Ciebie ważne i jak Ty możesz się realizować? 

Co możesz przetestować?

Wiele rzeczy wymaga sprawdzenia w niszy. Przede wszystkim to, czy ludzie szukają jakiś rozwiązań swoich problemów. Czy szukają tego w sieci czy gdzieś poza internetem. Trzeba być tam, gdzie ludzie z problemami. I Ty musisz ich znaleźć i pokazać, że masz coś dla nich. To jest prawdziwe działanie, które zaprowadzi Cię do sukcesu! Zastanów się nad tym, jakie pomysły możesz wdrożyć w niszy i co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Nie ma narzekania! Jest działanie i osiąganie celów! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Wolisz działać, czy narzekać?

Scroll to top