Najważniejsi są Twoi klienci. Co warto wiedzieć o poznaniu niszy?

Najważniejsi są Twoi klienci! To jest coś, nad czym musisz się skupić!

Jak Ty ogarniasz swoją niszę? Co robisz, aby dobrze poznać swoich potencjalnych klientów?

Pamiętaj, że najważniejsi są Twoi klienci!

Klient to podstawa każdego biznesu i nie można o nim zapominać i go bagatelizować. Każdy klient jest ważny i musisz podchodzić do każdego trochę inaczej, gdy segmentuje się swoich klientów na różne grupy.

Nie możesz zakładać biznesu bez poznania klientów. To podstawa! Nie rozumiesz tego, że klienci są najważniejsi i to oni sprawiają, że Twój biznes działa i że Twój marketing działa? Bez ludzi nie masz biznesu i nie masz efektów. To na pomaganiu ludziom masz się skupić. Masz działać w tym kierunku każdego dnia i nie poddawać się nigdy! Zacznij od poznania klientów. Od poznania ich potrzeb i problemów. Bo to ONI kupią od Ciebie produkty i rozwiązania. Bez tego ani rusz.. bez tego nie ma sensu zakładać działalności.

Najważniejsi są Twoi klienci … ciągle to słyszymy, ale czy faktycznie tak jest.

JEST!

Bo klient szuka rozwiązań i szuka korzyści, a Ty możesz to oferować poprzez swoje produkty i usługi. Nie jest to jednak dla wszystkich oczywiste i chce Ci o tym powiedzieć. Mimo tego, że wiele osób o tym wie, to nie robią nic dla swoich klientów i sprzedają byle jak i byle komu. Bez celu i planu. Bez strategii i bez efektów… Niestety jeszcze więcej osób nie radzi sobie z tym, aby się uczyć ciągle swojej niszy. Raz nie wystarczy. Dwa też. Trzy tym bardziej…!

To ciągła praca nad poznaniem swojej niszy. To nie jest jednorazowe. To nie jest łatwe. To nie są szybkie metody, bo poznanie niszy to dłuższy proces i trzeba się nad tym trochę napracować. Zacznij od poznania swoich klientów. Zacznij od podstaw, aby potem nie narzekać, że coś nie działa! Postaraj się każdego dnia mieć coraz lepszą sprzedaż i coraz lepszy marketing. Nie będzie to łatwe na początku, ale jakoś trzeba sobie radzić w sieci. Nic samo nie przyjdzie, więc nie poddawaj się, gdy przyjdą pierwsze słabe wyniki. Wszystko w swoim czasie!

Czy dla Ciebie klienci są najważniejsi? Co powoduje, że chcesz prowadzić biznes i rozwijać się w danej niszy? Czy chcesz pomagać ludziom tak, jak ja? W czym chcesz pomagać?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy13 lipca 2018

    Jest tak u Ciebie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top