Na jakim poziomie chcesz być?

Na jakim poziomie chcesz być? Co chcesz przekazać jako specjalista w temacie? 

Problemem jest to, że wiele z nas chce wejść o kilka szczebli kariery za daleko i potem jest rozczarowanie. Ja mam coś takiego, ale próbuję z tym walczyć. Jak to jest u Ciebie? też tak przeskakujesz o kilka poziomów i potem sobie nie radzisz z ilością pracy? 

Na jakim poziomie chcesz być? Też tak przeskakujesz?

Ja wiem po sobie, że czasem mając poziom 2 chcę przeskoczyć do piątki, a potem widzę, ile jeszcze nie wiem, aby tam być… Potem nie wiadomo co robić, aby osiągnąć swoje cele. Wydaje się, że mam za dużo na głowie. Dlatego muszę luzować swoje ambicje i po kolei wchodzić na kolejne szczeble rozwoju. Jak to jest u Ciebie? Masz czasem podobnie lub spotkałeś się z czymś takim u innych? Jak sobie z tym poradzić? Na pewno trzeba zrobić wszystko, by wiedzieć po kolei co chce się zrobić w danym czasie. Trzeba dobrze znać swoje cele i każdego dnia mieć plan. Potem czeka nas tylko systematyczne działanie! Z którym wiele osób, w tym i ja, ma problemy. To też jest problem, gdy za dużo się weźmie na głowę i chce się zbyt szybko wejść na kolejny poziom sukcesu. Więc wszystko w swoim czasie! Nie można się oczywiście poddawać. To podstawa, a jak coś nie wychodzi danego dnia, to tylko trzeba zebrać doświadczenie i następnym razem zrobić coś inaczej. O to chodzi w rozwoju, aby pokonać swoje słabości i wyciągać wnioski. Więc jesteś na to gotowy? Wiesz, do czego i dlaczego dążysz? 

Więc zastanów się nad tym, jak u Ciebie z tym działaniem? Co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Na jakim poziomie chcesz być, a na jakim jesteś? Wiesz dobrze co chcesz osiągnąć i dlaczego chcesz mieć wyniki? Co napędza Cię do działania? Czy masz określone cele, które Cię motywują? Zastanów się dobrze nad tym, co zrobić, by wejść po kolei na każdy z poziomów, jaki sobie obrałeś… Masz możliwości, ale nie poddawaj się, gdy nie będzie coś się szybko zmieniło. Daj sobie czas na postęp. Więc zrób wszystko, by mieć przed sobą cel i przy tym zmienić coś w swoim życiu. A czy będzie to łatwe zadanie? Na pewno nie i nie masz gwarancji, że osiągniesz wszystko co sobie zaplanowałeś. Możesz wiele, ale początki będzie Ci ciężkie. Zawsze na początku jest ciężko… zawsze! A wiele przestaje wierzyć w siebie, gdy coś się nie udaje. I to jest OK, ale nie ma co liczyć na wiele sukcesów na początku. Na wszystko trzeba dać sobie czas! Więc go sobie daj! 

Masz już pomysł na to, jak wejdziesz na kolejny poziom, bez przeskakiwania? Oganiasz już na tyle swoje życie, że wiesz, co jest ważne dla Ciebie w życiu? Wiesz, co musisz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Warto jednak mieć ten plan, co nie? Warto do czegoś dążyć? Napisz w komentarzu! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy22 października 2022

    Ty też zdrowo podchodzisz do rozwoju?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top