Lubisz swoją niszę? Czy robisz wszystko, aby się dokształcać?

Lubisz swoją niszę? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele i przy tym pomagać ludziom? 

Jak Ci się działa w danej niszy, którą wybrałeś? Co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Masz coś ciekawego dla Twoich odbiorców? Wiesz, czego potrzebują? 

Czy lubisz swoją niszę? 

Co robisz, aby osiągnąć sukces w Internecie? Jakie rynki działania wybierasz? 

Jaki lejek stworzysz? 

Trzeba budować sobie lejek, jak zaczniesz mieć ruch na stronie/blogu/sklepie. Ale nie jest to takie łatwe, jakby się wydawało. Musisz mieć wiele do przekazania niszy, aby ludzie chcieli zapisywać się na przykład na początku na newsletter czy mały kurs. To Twój początek lejka. Potem czeka Cię sporo pracy nad tym, aby dawać dużo wartości i przekazać ludziom z niszy jak najwięcej wiedzy i doświadczenia. A teraz to nie jest takie łatwe! Bo jest wiele konkurencji w różnych tematach i trzeba zrobić naprawdę dobry marketing, aby osiągnąć sukces w danej dziedzinie. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i jaki stworzysz lejek, aby ludzie chętnie w niego wchodzili i potem kupowali Twoje produkty. To wymaga już wiedzy marketingowej i dobrego poznania niszy. Musisz wiedzieć naprawdę sporo, aby dobrze dopasować lejek do swojej grupy odbiorców. 

Kto jest zainteresowany?

No właśnie! Do kogo kierujesz swoje produkty lub usługi? Jak bardzo lubisz swoją niszę i co możesz dla niej zrobić? Jakie dostarczysz im rozwiązania? Jak przeprowadzisz ich z punktu A do B? Warto znowu wiedzieć wiele o danej niszy, aby dopasować do niej swoją ofertę! Czeka Cię sporo pracy, ale nic nie ma za darmo! Ogarnij swoją niszę i zacznij jej dostarczać odpowiednią wartość. To nie przyjdzie szybko, gdy jesteś początkujący. Ale wszystkiego można się nauczyć! Więc nie przejmuj się, że nie rozumiesz procesu. Wszystko zrozumiesz, jak zaczniesz działać w danej niszy. To wymaga pracy, ale tak to jest! Jaki Ty masz pomysł na swoje działanie w Internecie? 

Praktyka! Mega ważna! Lubisz swoją niszę i dany temat? 

Bez tego nie będzie efektu! Musisz praktykować swoją wiedzę marketingową. Ja wielu rzeczy też się jeszcze uczę i Ty pewnie też, ale zacznij rozwijać swój marketing. Nie ma tak, że przeczytasz coś w książce i to ma działać. Są różne nisze i każda reaguje inaczej na marketing i strategie sprzedaży. Więc trzeba próbować tego, co działa w każdej z niszy osobna. W jednej będzie działać reklama w drugiej SEO, a w trzeciej coś zupełnie innego! Więc trzeba działać i kombinować za każdym razem! I wszystkiego się uczyć w procesie. jak Ty zaczynasz? Na jakiej drodze jesteś? Ja mam wiele do nauki przed sobą… a jak jest u Ciebie? masz pomysł na swoją niszę? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne? Pomyśl nad tym  i zacznij działać! Zastanów się, czy lubisz swoją niszę? Czy robisz wszystko aby osiągnąć sukces w danym temacie? Czy masz odpowiednie nastawienie, aby osiągnąć swoje cele? 

Ile masz czasu na codzienne działania? Trzeba na sukces sporo czasu…

Nic nie przyjdzie po kilku tygodniach pracy. Nie ma tak, że przeczytasz jedną książkę i będziesz mistrzem w tym temacie. Zastanów się nad tym, co jest ważne dla danej niszy? Co możesz zmienić w niej, dzięki swojej pracy? Poświęcasz dużo czasu na naukę i działania? Ile masz w sobie sił, aby osiągnąć swój sukces? Masz czas na działanie? Wiesz, co jest ważne dla Ciebie i w czym chcesz się rozwijać w tej chwili? Ile czasu poświęcisz na działanie i rozumienie niszy? To bardzo ważne, aby wiedzieć, ile masz w sobie sił i motywacji, aby osiągnąć sukces? Masz sposób na pokonanie wyzwań danej grupy odbiorców? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ile dajesz swojej niszy?

Scroll to top