Jakie specyficzne masz cele? Czy dążysz do nich każdego dnia?

Jakie specyficzne masz cele? Co napędza Cię do codziennych zadań?

Każdy ma unikalne cele… ale jak z ich realizacją? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cel i czy masz na to czas i budżet? Wiele z nas poddaj się za szybko. Wiele z nas nie osiąga celu, bo… po prostu nie działa! 

Jakie specyficzne masz cele? 

Jak u Ciebie z tymi celami? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy codziennie dążysz do swoich marzeń i działasz każdego dnia? Czy sobie odpuszczasz i tylko mówisz, że się rozwijasz? Ile widać osób, które faktycznie działają, ale tylko przez kilka miesięcy. I potem to wszystko opada. Opadają emocje, motywacja i chęć działania w sferze swoich działań. I to dopada każdego, ale wytrwają tylko Ci, którzy są wytrwali. Nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. A wiele z nas to robi i nie ma wyników. Zastanówmy się razem, co Ty robisz, ze nie masz efektów? Za mało działasz? Za dużo rozmyślasz? Zbyt wiele w Tobie wątpliwości? Jest wiele wymówek… i każda wymówka wydaje się nam dobra. Więc łatwo jest się poddać, a dużo gorzej jest coś zmienić w swoim życiu. Dużo gorzej jest działać mimo przeciwności i motywować się każdego dnia do działania. 

A na początku zazwyczaj jest się samemu. Nikt nie pomaga i jesteś we wszystkim sam i nic na to nie poradzisz. Musisz tylko cisnąć i każdego dnia coś zmieniać w swoim życiu. Bo samemu się nie osiągnie celów, jeśli się będzie polegać tylko na innych. Polegaj na sobie i nie poddawaj się swoim wymówkom. Rób swoje i codziennie wyznaczaj sobie cel. Bądź coraz lepszą wersją siebie! Więc rób! Nie wiem, na co Ty jeszcze czekasz? Że będzie idealny dzień na działanie? Że nagle coś się zmieni w Twoim życiu i będziesz miał wyniki? Tak może się tylko wydarzyć, gdy będziesz cisnął i gdy wytrwasz w działaniach. A nie, że po kilku dniach sobie powiesz, że odpuszczasz… i co potem? Powiesz, że nie warto się rozwijać? Że to tylko takie gadanie kołczów? A wytrwaj parę lat w swoim celu i zobacz, czy nie będzie łatwo? Zobacz, czy możesz coś zmienić w swoim życiu i nabrać pewności siebie? Możesz, ale działaj nad swoimi pasjami i miej cele i marzenia w życiu! Pokaż SOBIE, że jesteś gotów na działanie i rozwijanie się mimo przeszkód! To Ty masz panowanie nad swoim życiem. Nikt inny się za Ciebie nie zmieni. A wiele osób na to liczy, że nagle coś się wydarzy i będą wyniki… wiele osób i potem jest narzekanie, że nic się nie zmieniło. 

Weź się za siebie. To takie trudne… łatwiej jest narzekać i kombinować, co nie? Łatwiej jest poddać się losowi, który nie wiadomo jaki będzie? Lepiej jest marudzić i kombinować, byle tylko się nie rozwijać. I każdy przez to przechodzi… każdemu się czasem nie chce. Każdy ma wymówki, ale działaj mimo tego. Rozwijaj swoje kompetencję i twórz ciekawe umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć cel. Masz wiele do pokonania przeszkód na swojej drodze i każdy dzień będzie coraz trudniejszy. Ale nie poddawaj się. Ustal swoje specyficzne cele i dąż do nich każdego dnia. Będzie na pewno trudno , ale nie przejmuj się! DASZ RADĘ, tylko zbyt szybko się nie zniechęcaj! Powodzenia! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy27 września 2022

    Jak u Ciebie realizacja celów?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top