Jakie specyficzne masz cele? Czy dążysz do nich każdego dnia?

Jakie specyficzne masz cele? Co napędza Cię do codziennych zadań?

Każdy ma unikalne cele… ale jak z ich realizacją? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cel i czy masz na to czas i budżet? Wiele z nas poddaj się za szybko. Wiele z nas nie osiąga celu, bo… po prostu nie działa! 

Jakie specyficzne masz cele? 

Jak u Ciebie z tymi celami? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy codziennie dążysz do swoich marzeń i działasz każdego dnia? Czy sobie odpuszczasz i tylko mówisz, że się rozwijasz? Ile widać osób, które faktycznie działają, ale tylko przez kilka miesięcy. I potem to wszystko opada. Opadają emocje, motywacja i chęć działania w sferze swoich działań. I to dopada każdego, ale wytrwają tylko Ci, którzy są wytrwali. Nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. A wiele z nas to robi i nie ma wyników. Zastanówmy się razem, co Ty robisz, ze nie masz efektów? Za mało działasz? Za dużo rozmyślasz? Zbyt wiele w Tobie wątpliwości? Jest wiele wymówek… i każda wymówka wydaje się nam dobra. Więc łatwo jest się poddać, a dużo gorzej jest coś zmienić w swoim życiu. Dużo gorzej jest działać mimo przeciwności i motywować się każdego dnia do działania. 

A na początku zazwyczaj jest się samemu. Nikt nie pomaga i jesteś we wszystkim sam i nic na to nie poradzisz. Musisz tylko cisnąć i każdego dnia coś zmieniać w swoim życiu. Bo samemu się nie osiągnie celów, jeśli się będzie polegać tylko na innych. Polegaj na sobie i nie poddawaj się swoim wymówkom. Rób swoje i codziennie wyznaczaj sobie cel. Bądź coraz lepszą wersją siebie! Więc rób! Nie wiem, na co Ty jeszcze czekasz? Że będzie idealny dzień na działanie? Że nagle coś się zmieni w Twoim życiu i będziesz miał wyniki? Tak może się tylko wydarzyć, gdy będziesz cisnął i gdy wytrwasz w działaniach. A nie, że po kilku dniach sobie powiesz, że odpuszczasz… i co potem? Powiesz, że nie warto się rozwijać? Że to tylko takie gadanie kołczów? A wytrwaj parę lat w swoim celu i zobacz, czy nie będzie łatwo? Zobacz, czy możesz coś zmienić w swoim życiu i nabrać pewności siebie? Możesz, ale działaj nad swoimi pasjami i miej cele i marzenia w życiu! Pokaż SOBIE, że jesteś gotów na działanie i rozwijanie się mimo przeszkód! To Ty masz panowanie nad swoim życiem. Nikt inny się za Ciebie nie zmieni. A wiele osób na to liczy, że nagle coś się wydarzy i będą wyniki… wiele osób i potem jest narzekanie, że nic się nie zmieniło. 

Weź się za siebie. To takie trudne… łatwiej jest narzekać i kombinować, co nie? Łatwiej jest poddać się losowi, który nie wiadomo jaki będzie? Lepiej jest marudzić i kombinować, byle tylko się nie rozwijać. I każdy przez to przechodzi… każdemu się czasem nie chce. Każdy ma wymówki, ale działaj mimo tego. Rozwijaj swoje kompetencję i twórz ciekawe umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć cel. Masz wiele do pokonania przeszkód na swojej drodze i każdy dzień będzie coraz trudniejszy. Ale nie poddawaj się. Ustal swoje specyficzne cele i dąż do nich każdego dnia. Będzie na pewno trudno , ale nie przejmuj się! DASZ RADĘ, tylko zbyt szybko się nie zniechęcaj! Powodzenia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top