Jak stworzyć dobry plan działania? Co przy planie jest ważne?

Jak stworzyć dobry plan działania, który przyniesie Ci efekty?

To nie jest takie łatwe, bo wiele z nas ma duże plany, ale nic sobie z tym nie robi. Zastanów się nad tym, co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Jest plan, co nie? Ale gdzie jest to działanie? 

Zastanów się, jak stworzyć dobry plan działania? 

Ciężko, co nie? Mamy w głowie tyle planów. Tyle widzimy możliwości, ale nic z tym nie robimy. I to jest wielka wada planowania, że plany są, ale nie ma działania. I trzeba się skupić nad tym, aby działać mimo przeciwności. A tych przeciwności będzie ogrom! I nie ma tak, że będzie ich kilka… tych przeciwności będzie bardzo dużo. Jak sobie z nimi radzisz? Co robisz, aby osiągnąć sukces online? Jak z tym planem u Ciebie? Niby jest, ale nie ma tego, co najważniejsze, czyli procesu i pracy. Ciężko pokonać lenia i wymówki, co nie? A bo jutro… albo za tydzień, albo za godzinę i tak codziennie? I potem nie widać tych efektów i nie wiadomo, co robić, bo ilość pracy się zwiększa. I z motywacją nie jest tak lekko i trzeba codziennie walczyć ze sobą. Zastanów się, co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Jak Ty zaczniesz planować, aby mieć odpowiednie wyniki i motywować się do pracy? 

Na pewno masz na siebie sposób, aby działać z planem, każdy go ma, gdy nadchodzi termin ukończenia projekty i wtedy działy się cuda. Nagle jest energia do pracy i ogarnia się zadanie. U większości to działa, ale to bardzo męczy, takie odkładanie na potem. Zastanów się nad tym, co Ty robisz, aby realizować swój plan? Czy robisz wszystko, czy sobie odpuszczasz? Większość odpuszcza  potem nie działa skutecznie! Takie osoby nie mają motywacji i działają byle jak. A potem jest narzekanie, że nic się nie da osiągnąć i tak dalej.. 

W końcu jakoś trzeba ogarnąć siebie. Znaleźć sposób na swoje planowane i zobaczyć w czym czujesz się dobrze. Warto szukać pasji w swoim życiu i mieć coś, czego nauka sprawia Ci przyjemność. Chyba każdy ma jakieś zainteresowania, które można spieniężyć, ale wymaga to pracy! Nic samo się nie zmieni! Wiele osób na to liczy, że przyjdzie ten idealny dzień i nagle coś się osiągnie, bo sobie o tym myślisz. Nie ma tak i nigdy nie było, ale i tak czekamy na coś takiego, dlaczego? Bo boimy się zmian! I to blokuje wiele osób! Ale niech Cię strach nie blokuje, bo będzie go jeszcze więcej! Każdy nowa rzecz będzie powodowała lęk, więc musisz poszerzać strefę komfortu i nie poddawać się! A to bardzo ciężkie… 

Jak widzisz, czeka Cię sporo pracy nad sobą i nad swoim doświadczeniem. Masz wiele rzeczy do zmiany! Wiele rzeczy do ogarnięcia, aby osiągnąć sukces. Zastanów się nad tym, co Ty musisz zrobić, aby osiągnąć sukces? Jaki jest Twój plan na sukces online? Co chcesz osiągnąć w najbliższym czasie? Co możesz zyskać? Naprawdę wiele, ale pamiętaj o tym cholernym działaniu! Sam plan jest niczym bez działania! Masz ustaloną drogę? Wiesz, do czego dążysz? Masz w sercu plan i podążasz za swoimi celami? Super! Zacznij więc działać w kierunku swoich marzeń! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top