Jakie są Twoje najważniejsze cele?

Jakie są Twoje najważniejsze cele? Do czego dążysz w swoim życiu?

Co masz do osiągnięcia w swoim życiu? Co masz do zmiany na lepsze? Zastanawiałeś się, do czego dążysz w swoim życiu? Co masz do zmiany w sobie, aby dostarczyć sobie odpowiednie sukcesy?

Więc, jakie są Twoje najważniejsze cele? 

Pomyśl o tym dobrze… co jest dla Ciebie ważne? Co masz do roboty każdego dnia, aby pogadać swoje pierwsze sukcesy? Na pewno czeka Cię wiele pracy, ale nie ma co się poddawać! W końcu będziesz wiedział, do czego dążysz i zaczniesz mieć chwilowa motywację. Potem ta motywacja opadnie. Będzie jej mniej i dlatego trzeba też nad tym pracować, aby nauczyć się działać, nawet, jak tej motywacji jest mniej. Zastanów się dobrze, co dla Ciebie jest ważne w danym celu? Dlaczego chcesz coś osiągnąć w danym temacie? Czemu akurat dany cel Cię motywuje? Zastanów się dobrze nad tym, co daje Ci radość w życiu? Czemu raz chce się działać, a raz nie? To trudne pytania, ale zazwyczaj każdy ma gorsze dni. Trzeba to przeczekać i tyle. Jak się to przedłuża to znaczy, że problem jest gdzieś głębiej! i wtedy trzeba się poradzić psychoterapeuty czy innego psychologa. Na pewno czeka Cię wiele pracy. Wiele ciężkiej pracy! Więc nie poddawaj się zbyt szybko. 

Zastanów się dobrze, jakie cele Cię motywują najbardziej? Co chciałbyś zyskać online, dzięki swojej pracy? Na pewno liczysz a szybkie wyniki, ale nie zawsze się one pojawiają tak szybko. Zastanów się dobrze nad tym, co Ty chcesz osiągnąć? Do czego chcesz dążyć każdego dnia? Jak będziesz pracować nad tym, aby każdy dzień był wyjątkowy? Aby każdego dnia się rozwijać? Na pewno czeka Cię sporo pracy i wiele porażek, ale nie przejmuj się tym. To oznaka, że działasz i wyciągasz wnioski z błędów. 

Zastanów się teraz nad swoimi celami. Zobacz, jakie cele Cię motywują? Co sprawia, że chce Ci się działać w danym temacie? Czy masz w głowie swój cel, gdy pracujesz codziennie? Co takiego motywuje Cię w działalności online? Dlaczego chcesz działać online w nie w tradycyjny sposób? Na pewno jest to łatwej zacząć, ale dużo trudniej wytrwać! Więc na pewno będzie na drodze wiele różnych wniosków do wyciągnięcia. 

Teraz czeka Cię tylko dużo pracy, jeśli masz już cel przed sobą. I na tym wie osób się potyka i nie przechodzi do etapu osiągnięcia celu. Niby praca w sieci wydaje się łatwa, ale wcale taka nie jest. Musisz zastanowić się, jak będziesz się motywował do pracy. Bo w Internecie masz taki problem, że sam musisz się motywować do pracy. Nie masz nad sobą szefa, gdy zaczynasz się rozwijać czy blogować. Sam musisz znaleźć czas na pracę w Internecie. Sam musisz się zachęcać do pracy! Jesteś na to gotowy? Masz ustalone cele i wiesz, do czego dążysz w swoim życiu? Zacznij się rozwijać i nie poddawaj się, mimo przeciwności! 

Więc co masz zrobić na koniec? Wyznacz cele i stwór dobry plan, który będzie Cię do niego przybliżał! Masz już pomysł na siebie? Co masz do poprawy czy zmiany, aby pracowało się lepiej? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top