Jaki masz na siebie pomysł?

Jaki masz na siebie pomysł? Co masz do ogarnięcia online?

Wiele z nas chce działać online. Ludzie chcą blogować, ale nie są na tyle wytrwali, aby osiągnąć w tym sukces. Czy Ty też chcesz działać w blogowaniu? Jakie masz do tego nastawienie? 

Jaki masz na siebie pomysł przy blogowaniu? 

Chcesz blogować, ale nie masz wyników? Chcesz blogować, ale nie masz a to czasu i pieniędzy na rozwój? Niestety trzeba na początku zainwestować parę stówek w dobry hosting i domenę. Potem czeka Cię tylko ogrom działania! Ogrom działania, a nie raz a tydzień po godzinie. Wiele osób tak robi, że sobie podziała kilka tygodni i potem nie robi nic i czeka na efekty. Zastanów się nad tym, czy to dobre nastawienie? Że sobie nie robisz nic i czekasz na nie wiadomo co? Zacznij traktować swoje działania w sieci poważnie. Wtedy, z czasem, pojawią się pierwsze efekty! Więc nie licz na łatwą pracę. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w blogowaniu i się w tym rozwijaj. Co masz do zmiany w danym temacie? Jaką widzę chcesz przekazać? Co masz do pokazania swoim potencjalnym odbiorcom? Blogowanie to wiele działań każdego dnia, To dbanie o to, aby blog był systematycznie prowadzony i ogarnięty technicznie.

Więc, co masz do ogarnięcia w danym temacie? Czy wiesz, jakie masz cele i od czego dążysz każdego dnia? Zastanów się też nad tym, czy masz wolną chwilę na blogowanie, bo to zabiera sporo czasu. Zastanów się nad tym, co zrobić, aby osiągnąć sukces w danej niszy? Czy masz na tyle odwagi i chęci, aby się rozwijać online? Jesteś gotów na działania, mimo przeciwności? Jesteś gotów na to, że się nie poddasz, gdy będzie naprawdę ciężko? Wiele osób się poddaje zbyt szybko i potem taki blog siedzi kilka miesięcy pusty i nie ma na nim nowych treści. Potem autor nie opłaca domeny i serwera i bloga nie ma. Ile ja widziałem w swoim życiu ciekawych blogów, które zostały opuszczone po kilku miesiącach. Mało kto ma dużo czasu na bloga. A jak się zacznie, to dopiero widać, ile to sprawi kłopotu. To, że masz kilka wpisów, nie oznacza, że osiągniesz sukces w danej niszy. Każda branża jest trochę inna. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w danym temacie? Dlaczego chcesz się rozwijać w danej niszy? Czy lubisz dany temat? Czy lubisz się w nim rozwijać? 

Zastanów się dobrze na starcie czy masz czas na blogowanie. Czy to tylko chwilowa zajawka? Warto wybrać na początku temat, który Cię interesuje. Łatwiej jest się w tym rozwijać, co znamy… dlatego warto jest wybrać temat bloga, który nas interesuje. Nie mówię, że będzie to dużo łatwiejsze, ale na pewno przyjemniej się jest uczyć o tym, co już trochę znamy. Więc wybierz działanie i rozwijaj się każdego dnia. Blogowanie to ciężki kawałek chleba, więc jak wybierzesz ten temat, to nie poddawaj się zbyt szybko. Wiele osób ma wiele do zmiany w danej tematyce, ale mało kto umie dobrze blogować, aby zmienić postrzeganie danego tematu. Przekazywanie wiedzy innym to ciężki temat! Więc, jaki masz na siebie pomysł? Jakim blogerem chcesz się stać? Masz do przekazania coś ciekawego swoim czytelnikom?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top