Na co poświęcasz czas? Co jest ważne?

Na co poświęcasz czas? Jak nad nim panujesz?

Ciężko się działa, gdy nie ma się czasu na nic. Wiele osób ma z tym problem, że nie potrafi znaleźć czasu na swój rozwój czy szlifowanie umiejętności. To bardzo ciężkie zadanie, gdy pracujesz na etacie, ale może warto popracować na chwilę więcej, aby potem mieć z tego zysk?

Więc na co poświęcasz czas? 

Co robisz, aby mieć więcej czasu na swój rozwój? Czy wiesz, do czego dążysz w swoim życiu? Czy masz kilka godzinę dziennie na rozwój? Wiesz, do czego dążysz? Czy jednak gdzieś ten czas ucieka na gry, seriale czy TV. To dużo łatwiejsze zadanie niż działanie i rozwój, co nie? Nie znajdziesz czasu na wszystko! Albo działanie, albo TV! Ja rozumiem posłuchać wiadomości przez pół godziny, ale siedzieć już całym wieczorem nie rozumiem. Zamiast tego możesz poczytać książkę! Możesz coś tworzyć dla innych i rozwijać przy tym siebie. Więc nie wiem, co to za wymówki, że nie masz czasu na bloga czy promowanie swoich lub cudzych produktów. Ale na głupoty to zawsze jest czas? Oprócz działania w sieci, każdy ma też swoje życie prywatne. I wiem, że ciężko jest znaleźć czas na inne źródło dochodu. Ale sam czas się nie znajdzie! Z czegoś musisz zrezygnować! I nie na kilka tygodni, ale na lata, gdzie będziesz się w tym czasie rozwijał! Rozumiesz? 

Więc jesteś gotów na to poświęcenie? Wiesz, co zrobisz dalej, aby osiągnąć sukces? Każdy nowy sukces, powoduje, że działasz coraz lepiej. I wtedy znajdziesz czas, bo będzie Cię to jarało i tyle! Masz takie nastawienie na rozwój? Czy jednak sobie pozwalasz na różne rzeczy, które zabierają czas? Zastanów się, jak możesz z nimi poradzić? Może najpierw znajdź pół godziny dziennie? Następnego tygodnia godzinę i w końcu będzie to kilka godzin dziennie na dodatkowe działania. Więc można, wiele osób tak zaczynało. Ty też możesz! Więc pomyśl, jak to możesz wdrożyć u siebie? Co możesz zrobić, aby znaleźć czas na kolejne etapy swojego życia! 

Więc jak? Będziesz działać? Czy ciągle nie widzisz siebie w tym, aby wygrzebać trochę czasu na rozwój? Z takim nastawieniem nie będzie sukcesu! Nie łudź się, że godzina tygodniowo zmieni coś szybko w Twoim życiu… Wtedy potrzebujesz lat na to! Więc, jak? Z czego zrezygnujesz, aby ogarnąć się i zacząć się rozwijać? Na pewno nie rezygnuj z etatu, jeśli nie masz solidnych podstaw finansowych. Wiele osób tak robi, że zarobi pieniądze z neta i już rezygnuje z etatu. To jest dobre, gdy masz poduszkę finansową. Ale jak nie masz stabilnego dochodu, to nie ma co myśleć o rezygnacji z pracy. Poza tym każdy jest inny i ma inną sytuację. Jaka jest Twoja? Co Ty byś chciał zmienić w swoim życiu? Jak pracujesz nad tym, aby znaleźć czas na działanie? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top