Jakie dobra możesz dostarczyć?

Jakie dobra możesz dostarczyć? Co możesz ogarnąć online dla klienta?

Na pewno ciężko się działa w sieci, jeśli nie ma doświadczenia i produktu do pokazania. Ale zawsze można stworzyć coś ciekawego online. Zastanów się tylko, co to może być!

Więc, jakie dobra możesz dostarczyć? 

Co możesz zmienić w życiu swoich klientów? Co masz do zaproponowania? Zastanów się nad tym dobrze, co możesz zrobić, aby mieć dla swoich klientów coś wartościowego? Jaki produkt czy usługę możesz ogarnąć dla klienta? Czy łatwo jest zbudować wartościowy produkt? Niestety nie, bo zanim stworzysz coś ciekawego, to musisz ogarnąć potrzeby niszy i jej problemy. Musisz przeanalizować swoją niszę i zobaczyć, czego ona potrzebuje. Wiele osób najpierw zaczyna produkt, a dopiero potem martwi się, komu go sprzeda. I potem nie ma takiej sprzedaży, na jaką liczysz. 

Jak u Ciebie z tymi produktami? Co zrobisz, aby takowy sprzedać i stworzyć? Czy będzie to łatwe zadanie? Na pewno trudno jest napisać ebooka czy kurs na początku, ale wszystkiego możesz się nauczyć. Tylko trzeba nad tym przysiąść i pomyśleć, o tym, jakie problemy ma branża i jak Ty możesz dostarczyć odpowiednie rozwiązania. To wiele pracy na początku i wiele przemyśleń, co do swojej grupy docelowej. Masz już jakiś pomysł na produkt? Co możesz zmienić w życiu swojego klienta? Czy masz ciekawe i wartościowe porady dla osób z jakimś wyzwaniem? Jeżeli tak, to super! Teraz czeka Cię tylko wiele pracy nad tym, aby ogarnąć dobry produkt i nauczyć się go sprzedać odpowiedniej grupie osób. 

Zobacz, co Ty możesz dostarczyć swojej niszy? Czy wiesz, jakie ona ma potrzeby i jak Ty możesz coś zmienić w ich życiu? To wiele pracy, ale się nie poddawaj! To wiele pracy, ale jak nauczyć się to robić raz, to potem jest coraz łatwiej. Zastanów się tylko nad tym, aby dostarczyć faktyczną wartość dla swojego klienta. Więc zrób wszystko, by zdobyć społeczności i zaufanie klienta. A to kolejne wyzwanie dla Ciebie. Wiele tych wyzwań, co nie? 

Więc nie przejmuj się, że na początku masz wiele do poznania, ale wszystkiego można się nauczyć. Tylko najlepiej jest to robić w swoim tempie i nie naciskać zbyt mocno, że coś się przeciąga. Powoli, w swoim tempie, jeśli nikt Cię nie goni, to nie ma co się spieszyć. Bo potem produkt nie jest dobry i dziwnie jest sprzedawać coś, co nie daje wartości czy nie jest dokończone. Można też zrobić przedsprzedaż i zobaczyć jakie jest zapotrzebowanie produkt. Wiele osób to robi, ale trzeba pozyskać takich zainteresowanych, co też nie jest łatwe. Jak widzisz, wszystko wymaga pracy i czasu, a wiele osób się spieszy. Robi coś na szybko i potem się dziwi, że nie ma wyników. Powoli, w swoim tempie i przede wszystkim wartościowo! Ludzie zobaczą, że nie ma wartości i potem będą zwracać produkt. Więc przemyśl, ile wartości jesteś w stanie dać dla innych. 

Dobrze zaplanuj swój produkt! Zobacz, co jest dla klientów przydatne i staraj się to dostarczyć! Jak już pisałem, to wiele pracy, ale nie poddawaj się i spróbuj swoich sił w budowie dobrych produktów. Ale pamiętaj o jednym! WARTOŚĆ! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top