Będziesz miał ze sobą wiele bitew!

Będziesz miał ze sobą wiele bitew! Wiele porażek i błędów!

Więc przygotuj się na codzienną walkę ze sobą! Codziennie coś będzie nie tak i trzeba będzie ze sobą walczyć, aby wyjść ze strefy komfortu i zrobić coś, czego się boisz! 

Pamiętaj, że będziesz miał ze sobą wiele bitew!

Więc skończ myśleć, że będzie Ci łatwo i przyjemnie. Nie myśl, że będzie Ci zawsze lekko i przyjemnie. Wiele osób pokazuje łatwe życie, ale wcale takie nie jest! Jest ciężko, z wymaganiami wobec siebie każdego dnia. Będziesz wiele rzeczy chciał zrobić ,ale będziesz się po prostu bać i nie zrobisz tego. Będziesz się zastanawiać, kiedy osiągniesz cel, ale będzie się on wydawał zbyt odległy. I będziesz planował i z tego nic nie będzie, bo zaczniesz odkładać na potem albo będziesz mieć clenia. I myślisz, że to nie walka ze sobą? I czy to jest takie przyjemne? Czy takie życie pokazują Ci osoby sukcesu? No nie! Pokazują Ci to, jak już są na szczycie, a nie to jak do niego doszli. I potem się dziwisz, że nie masz wyników po miesiącu. A wiesz, ile walki ze sobą mieli ludzie sukcesu? Ile razy się poddawali i chcieli to wszystko rzucić w cholerę? I potem tylko jest mówienie, że dana nisza nie działa. Jak ma działać, gdy Ty się w niej nie rozwijasz? Gdy ciągle myślisz, zamiast działać? Gdy ciągle patrzysz na ludzi z sukcesem i się do nich porównujesz? A Ty jesteś na początku! Musisz pokonać początkowe bitwy ze sobą i nie jesteś osobą sukcesu na starcie. jesteś początkującym i mało znanym osobnikiem Internetu i nikt Cię nie zna. Każdy na początku ma Cię w dupie i nikt nie będzie Ci chciał pomóc! Będziesz codziennie ze sobą walczył i kombinował, co zrobić, aby ogarnąć swoje cele. 

Nie porównuj się do osób, które już mają sukcesy. Bo Ty jesteś na starcie i widzisz tylko końcowy etap działania danej osoby. A nie wiesz ile razy ona walczyła ze sobą, ile razy się potknęła. Więc zastanów się nad tym, jak Ty dojdziesz do swoich sukcesów? Co Ty robisz, aby osiągnąć sukces w swojej niszy? Ile razy będziesz się chciał poddać? Ile razy dasz sobie wolne i ile razy będziesz odkładał na potem? Więc nie licz na to, że będzie Ci lekko. Nie licz na to, że będzie Ci łatwo. I będziesz miał ze sobą wiele bitew. Wiele walki ze sobą… 

Wszystkiego można się nauczyć. Ale to wymaga czasu, więc się nie poddawaj. Nie licz na to, że wszystko pójdzie gładko. Wszystko możesz osiągnąć, ale to wymaga czasu. Wymaga pracy nad sobą i nad swoimi umiejętnościami, aby osiągnąć sukces w Internecie. I zrób wszystko, by osiągnąć te swoje cele. Na pewno to wiele pracy, ale co poradzisz? Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele, ale nie porównuj się z innymi za dużo. Nie musisz nikomu nic udowadniać. Pokaż sobie, że sobie poradzisz. Pokaż sobie, że dasz sobie radę mimo przeciwności. To wiele pracy, ale poradzisz sobie! W końcu osiągniesz swoje pierwsze sukcesy i nabierzesz motywacji do kolejnych. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top