Jak wejść na kolejny poziom? Warto mieć cel i plan!

Jak wejść na kolejny poziom w swoim marketingu i sprzedaży? 

To bardzo ciężki pytanie i zależy od tego, na jakim poziomie już jesteś. Bo początki są łatwe, ale z każdym kolejnym szczeblem rozwoju jest ciężej! Więc zastanów się, czy masz na tyle czasu i siły, aby osiągnąć swoje cele marketingowe i sprzedaży…

Zastanówmy się, jak wejść na kolejny poziom w swoich działaniach online? 

Zastanów się, jakie masz cele w swoim biznesie online? Co chcesz zmienić w swoim życiu i jakie cele osiągnąć? Dobry cel daje dużo motywacji i wiesz, w jakim kierunku iść. Pomyśl nad tym, co zrobić, aby szybko osiągnąć swoje cele? Masz coś takiego, co napędza Cię do działań? Masz jakieś cele w swoim życiu? Wiesz, do czego dążysz w swoim działaniu w sieci? Na pewno masz coś takiego, co Cię inspiruje w życiu. Więc najpierw zastanów się nad swoim celem! 

Potem spróbuj opracować solidny plan działania. Masz wiele do zrobienia, by wybić się w danej niszy. Więc czeka Cię sporo roboty! Ale nie przejmuj się tym. Zrób wszystko, by osiągnąć swoje pierwsze szczeble w karierze internetowego “działacza”. Pierwsze poziomy mogą być łatwe, ale z każdym kolejnym powiększaj sobie poprzeczkę. I to będzie łatwe, bo wiemy zazwyczaj, jakie są kolejne wyzwania na swojej drodze. Im dalej, tym ciężej, ale nie ma co się poddawać. Masz wiele możliwości, więc zbyt szybko się nie poddawaj. Może planowanie wydawać się łatwe, ale nie każdy się do tych planów stosuje i potem mówi, że nie da się nic osiągnąć… ale co Ty zrobiłeś, aby osiągnąć swoje cele? Ile działałeś i co planowałeś? Zrobiłeś może kilka procent swojego celu i mówisz, że nie można nic osiągnąć? Zastanów się nad tym, czy dajesz sobie wyzwania? Czy kombinujesz i robisz wszystko, by wejść na kolejną fazę swoich działań marketingowych? Zastanów się i dobrze pomyśl co chcesz osiągnąć i czy robisz wszystko, aby mieć te wyniki online?

I właśnie! To działanie! Czy faktycznie działasz? Wielu z nas udaje, że działa. Samo siedzenie przed komputerem nie oznacza, że działasz! Wiele rzeczy Cię rozprasza, co nie? Wiele rzeczy powoduje, że nie działasz, co nie? A to jakiś portal, a to gra czy film czy serial i tak mija dzień, co nie? I nic z tego nie ma i przestaniesz działać… ile razy tak było w Twoim przypadku? U mnie wiele razy, ale nie poddałem się i ciągle wracałem do tematu. Jak wracasz do danej branży, to znaczy, że znalazłeś coś w rodzaju pasji. Wiele z nas szuka pasji i nie może jej znaleźć. Ona często jest przy nas. Tylko trzeba szukać i sprawdzać się w wielu tematach! Jak nie wracasz do działania, to znaczy, że temat nie jest dla Ciebie. Jak myślisz o czymś często, to nie ma co kombinować, wchodź w ten temat! 

Najważniejsze jest działanie. Dawanie z siebie jak najwięcej i robienie tego, co ważne. I wchodzenie codziennie na nowe szczyty. Doświadczanie nowych rzeczy. Masz wiele możliwości, więc nie poddawaj się i zacznij działać! Nie wiem, na co czekasz? Pomyśl, jak wejść na kolejny poziom… ustal swoje cel i miej plan, a następnie działaj każdego dnia i nie przestawaj walczyć! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top