Co może Cię wspierać w pracy? Masz pomysł na to?

Co może Cię wspierać w pracy online? Od kogo lub co warto się uczyć? 

Zastanawiałeś się nad tym, co możesz zmienić w swoim życiu na lepsze? Co możesz zyskać, dzięki odpowiedniej pracy? Na pewno nie będzie wszystko szło po Twojej myśli, ale nie ma co się poddawać! 

Co może Cię wspierać w pracy online? 

Na pewno Ty sam, choć to bardzo trudne. Ty jesteś swoim najlepszym przyjacielem! Myślałeś tak kiedyś? Zastanów się nad tym, czy Twoje działania są dobre? Czy działasz tak, aby siebie inspirować? Aby dla samego siebie być przykładem i przy tym być przykładem dla innych? To bardzo ciężkie zadanie, bo praca nad sobą jest najtrudniejsza, ale daje najlepsze wyniki! Więc zabierz się za siebie? Ty możesz siebie wspierać! Możesz osiągnąć naprawdę wiele, ale trzeba uwierzyć w siebie i swoje mocne strony! Bo w końcu osiągniesz swój cel i będziesz z siebie najbardziej zadowolony! 

Nic jednak nie przyjdzie za darmo. Trzeba ogromu pracy, aby osiągnąć swoje cele. Więc nie wiem, na co czekasz? Co sprawi, że będziesz mieć wyniki? Jak możesz się inspirować innymi osobami? Tak też możesz się wspierać online. Ale wtedy musisz obserwować tych ludzi i starać się robić to, co oni i modelować ich zachowania. To jest bardzo czasochłonne, ale też przydatne do motywacji. Kim Ty możesz się inspirować? Co możesz zyskać, dzięki obserwacji innych osób? Nie można też obserwować za dużo ludzi, bo czasem każdy mówi co innego i jesteśmy obciążeni informacjami. I nie wiadomo potem, co robić… czy reklamować, czy blogować, czy działać w mediach społecznościowych. Wybierz kilka osób i postaraj się robić, to co oni Ci mówią i zobacz na efekty. Jeśli ich nie ma, to znaczy, że trzeba zmienić źródło inspiracji albo postarać się działać jeszcze lepiej i poprawić błędy. 

Innym sposobem są konsultację z danym ekspertem. Alt to już jest koszt i nie każdego na początku stać to robić. Ale jak nie masz pieniędzy na taki rozwój i inspirację, to możesz obserwować i starać się robić coś podobnego. Czasem konsultacja może CI pomóc wejść na kolejne poziomy rozwoju i stanie się to szybciej, niż byś to robił sam. Ale to już jest dla kogoś, kto wie co chce robić i dąży do bycia lepszym. 

Jaki Ty wybierasz sposób na wsparcie? Co powoduje, że chce Ci się działać? Kto wspiera Cię w drodze, oprócz Ciebie? Czy Twoje działania są zgodne z tym, co chcesz osiągnąć? Czy jednak skaczesz z kwiatka na kwiatek i nie masz tych efektów? Zastanów się dobrze nad tym, co Ty możesz zyskać, dzięki swojej pracy? Co sprawi, że wejdziesz na kolejny poziom i kto lub co może Cię wspierać w pracy? To ciężki na początku wybrać źródło inspiracji, bo każdy ma swój sposób na działanie online. Czasem jesteśmy przytłoczeni tym, ile jest możliwości w sieci i nie robimy nic. I to najgorsze, co możesz zrobić: przestać szukać i działać i sprawdzać się w różnych tematach. 

Jakie Ty masz nastawienie do działania? Co powoduje, że nie chce Ci się działać? Czemu nie szukasz inspiracji i wsparcia innych osób? Czasem samemu ciężko coś osiągnąć. Trzeba czytać książki, blogi i szkolić się każdego dnia, aż osiągniesz cele! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top