Jak tam Twój zysk? Ciężko jest zacząć, co nie?

Jak tam Twój zysk? Ciężko jest działać w sieci, co nie?

Zastanów się nad tym, ile razy słyszymy, że praca w Internecie jest lekka i bardzo zyskowna? Od wielu osób tak się dowiadujemy i zaczynamy działać w sieci, a potem jest, jak jest… 

Jak tam Twój zysk w Internecie? 

Liczysz na szybkie zyski? Wiesz, do czego dążysz i co chcesz osiągnąć w Internecie? Na pewno! Ale widzisz, ile pracy to kosztuje? Zastanów się nad tym dobrze! Czy liczysz, że sobie popracujesz 30 minut dziennie i będziesz mieć wyniki? To nie jest takie łatwe według mnie i wiele osób nie ma nawet czasu na działanie w sieci. Bo 30 minut to za mało na jakieś większe działania w Internecie. Musisz na to poświęcić 4-5 godzin dziennie, aby po kilku latach, tak latach, mieć jakieś wyniki i zyski. Jesteś na to gotowy? Co możesz zmienić w swoim życiu, dzięki pracy w Internecie? Jesteś świadomy swoich możliwości? 


Bo działania w sieci, to też wydatki, a nie tylko zyski! Hosting, domena, oprogramowanie czy różne subskrypcje… jest tego ogrom i nie mówię, żeby wszystko od razu wdrożyć, bo można oszczędzać na początku, ale nie można mówić, że da się zacząć od zera. Bo Twoje działania to też koszt! Więc nie ma darmowego zarabiania w Internecie? Takim półśrodkiem są media społecznościowe, ale algorytmy są, jakie są… Ale tu musisz być już bardziej influencerem, niż przedsiębiorcą. Ale jak masz jakiś pomysł i wiesz, jak to wdrożyć, to może coś się zmieni… Jednak mówię Ci, że nie ma tak łatwo, jak wiele osób mówi! 

Jakie chcesz mieć wyniki w Internecie? Co to zmieni w Twoim życiu? Chcesz zrobić coś wartościowego dla innych i masz jakieś większe cele w Twoim życiu? Co takiego możesz zrobić, aby osiągnąć pierwsze sukcesy? Czy to będzie łatwe zadanie? Na pewno nie, ale nie ma co się poddawać, gdy coś nie wyjdzie na początku! 

Teraz zastanów się nad tym, jakie działania podjąć, aby osiągnąć swoje cele? masz ułożony do tego plan i wiesz, co chcesz zmienić w swoim życiu, dzięki pracy w Internecie? Bo możesz mieć wspaniałe życie i dobry ebiznes z dowolnego zakątka na świecie, ale! No właśnie! Musisz sobie zapracować na sukces! A to wiele osób przeraża i przestaje działać i nie ma potem wyników i mówi, że nic się nie da osiągnąć w sieci. Jesteś wśród tych osób, czy dalej kombinujesz, co tu zrobić, aby osiągnąć swoje cele? 

Ustal sobie plan i zacznij w końcu działać! Na co czekasz? Co kombinujesz? Czemu nie działasz, tylko ciągle narzekasz? Czemu tak ciężko idzie? Każdemu na początku jest ciężko, więc nie jesteś sam! Więc nie myśl nad tym, aby skończyć próbować po kilku tygodniach! Pracuj, aż osiągniesz swoje cele! Nie poddawaj się zbyt szybko. I miej w głowie, że początki zawsze są wymagające! Zastanów się tylko dobrze nad swoim celem i zacznij rozwijać się w tym, co dla Ciebie jest ważne. Więc do pracy! 

Masz już pomysł na siebie w Internecie? Co możesz zmienić w danej branży, dzięki pracy nad sobą i nad swoimi umiejętnościami? Jak tam Twój zysk? Czy łatwo jest mieć wyniki online? Czy możesz zacząć zupełnie za darmo w swoim przypadku?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top