Czy to pracowitość czy szczęście? Jak jedno działa przy drugim?

Pracowitość czy szczęście? Co przybliża do celu? A może mieć jedno i drugie?

Bo praca powoduje, że masz wyniki i chce Ci się dalej działać i czujesz szczęście z tego powodu. Nie ma co liczyć na samo szczęście! Trzeba trochę popracować, aby wyniki przyszły same! 

Pracowitość czy szczęście, na co liczysz?

Może lepiej pracować, niż liczyć na to, że jakimś trafem coś osiągnąć w sieci? Bo nie ma nic za darmo, a jak nie działasz, to nie masz wyników. Ciężko to niektórym zrozumieć, że sobie skopiuje 10% kogoś pracy i będą mieć 200x lepsze wyniki. To tak na działa. Na szczęście też sobie trzeba zapracować. Więc zabierz się do pracy! Nie rób nic, co oddala Cię od celu! Marnowanie czasu jest najgorsze, co możesz zrobić! Nie ma jednak efektów, bez odpowiedniej pracy. Zastanów się, jak Ty możesz zwiększyć swoje szczęście, dzięki pracy nad sobą. Co możesz zmienić w sobie, aby działać lepiej i nie dawać się wymówkom? Wszystko przyjdzie z czasem i jak działasz sumiennie i wytrwale, to będziesz szczęśliwy. Bo nowe wyniki dają szczęście! Więc licz na pracowitość, a potem na swoje szczęście… zaczniesz mieć coraz lepsze wyniki i będzie Ci się chciało działać! 

Więc zastanów się, co Ty możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele. Czy robisz na tyle dużo, aby być szczęśliwym? Czy wolisz grać na loterii i nigdy nie wygrać? Musisz sobie zasłużyć na pierwsze efekty, a jak się one pojawią, to zaczniesz coraz bardziej wierzyć w siebie. Zaczniesz jeszcze więcej działać i zdobywać nowe osiągnięcia. Nie ma za darmo… na przyszłość musisz sobie zapracować! A jak masz zamiar podziałać kilka tygodni i potem wszystko porzucić, to szkoda zaczynać! Wiele osób tak robi… dużo mówi, a jak przyjdzie do działania to nie chce się robić nic, co przybliża do celu. Wolisz marnować czas? OK! To Twoja decyzja, ale potem nie mów, że jesteś nieszczęśliwy! Bo im więcej się działa i widzi, że można coś osiągnąć, to większa motywacja i poziom zadowolenia z siebie wzrasta. Zapracuj sobie na swój sukces i nie poddawaj w gorszych chwilach. Masz na pewno wiele do przekazania w swojej niszy, więc zabierz się do pracy! 

Może nie będzie to łatwe działanie, ale postaraj się działać najlepiej, jak potrafisz. Będzie wiele przeszkód i kombinowania… wiele wymówek, które trzeba pokonać! Nic nie zmieni się na lepsze, jeśli nie pomożesz swojemu szczęściu. A pomocą jest działania, te pierwsze kroki, które coś zmieniają w  Twoim myśleniu! Zaczynasz mieć coraz większą pewność siebie i masz coś do przekazania niszy. Super jest widzieć pierwsze efekty i coś, co zmienia Twoje myślenie. Ale trzeba działać! Nic samo się nie zmieni, jeśli będziesz liczyć tylko na farta. Masz tyle możliwości w Internecie. Możesz działać w wielu tematach i wielu niszach, ale musisz: zacząć! Tak! Zacząć działać z planem i celem przed sobą. Każdego dnia iść w kierunku swojego marzenia i coś zmieniać na lepsze. 

Masz już obraz siebie z przyszłości? Wiesz,co chcesz osiągnąć w najbliższych latach? Działasz coś w kierunku zmiany siebie? Pomyśl nad swoimi celami i zacznij się rozwijać. Będzie ciężko, ale sobie poradzisz! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top