Jak powoli wejść w niszę, która Ci się podoba? Co robić?

Jak powoli wejść w niszę, która Ci się podoba? Co na początku jest ważne? 

Wiele nisz jest wartych zachodu. Co warto wiedzieć na początku przy wchodzeniu w daną branżę? Co chciałbyś zrobić, aby osiągnąć sukces w Internecie? 

Jak powoli wejść w niszę? 

O czym warto pamiętać, aby osiągnąć swoje cele w Internecie? 

Zacznij od czegoś małego.

Nie rób od razu dużego projektu. Zacznij od czegoś małego, na przykład bloga i sprawdzaj, jak ludzie reagują na Twoje treści. To na początek jest najważniejsze! Trzeba zrobić jak najwięcej na początku, aby sprawdzić, czy Twój pomysł wypali na blogu. Czy masz tam czytelników? Wiesz, czego potrzebują Twoi potencjalni klienci? Co chciałbyś zmienić w życiu swoich przyszłych klientów? Czy masz jakieś ciekawe rozwiązania na początek, za darmo? Zastanów się nad tym, jak powoli wejść w niszę? Co zrobić, aby rozwiązać problem Twojej niszy? Jakie masz metody na sukces w danym temacie? Na pewno chcesz się rozwijać, ale trzeba zacząć od takich małych rzeczy. Od sprawdzania potrzeb swoich klientów. To na starcie jest mega ważne i trzeba się nad tym skupić! 

Nie naciskaj na siebie. 

Wiele osób naciska za bardzo na siebie i przez to wcale nie działa, bo czeka na idealny moment i tak dalej. Nie warto na siebie naciskać! Nie warto! Ale wiem, jak ciężko się pod tym podpisać. Jak ciężko jest przestać być aż tak ambitnym. Ale czasem trzeba wyluzować i zrobić tyle, ile możemy w danej chwili. Zrobić coś, co umiemy. To nie jest łatwe, ale jakoś trzeba sobie z tym poradzić i zrobić jak najwięcej się da, ale bez zbytniego naciskania. Ja wiem, ile potrzeba czasu, aby to zrozumieć. Ciężko jest trochę odpuścić sobie, ale gdy to zrobimy, to życie staje się dużo lepsze! Po prostu nie ma tego napięcia, że musisz działać  ponad swoje siły. Daj sobie na luz. Odpocznij, gdy trzeba i działaj, gdy jest czas na pracę. 

Zawsze miej w swoim sercu cel.

Bez tego nie ma co działać. Trzeba zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. Ale tu też trzeba powoli zacząć. Żeby nie dać sobie zbyt dużych celów. Bo one też przytłaczają. Też powodują, że masz problem ze zbyt dużą ilością zadań. I wtedy to demotywuje i nie chce się działać. Nie ma sensu tak naciskać z celami. Nie ma sensu rozwijać się ponad siły. Nie ma sensu… Więc zacznij robić to, co jest najważniejsze. Robić wszystko, ale nie ponad siły. Działać z celem w sercu i nie poddawać się w początkowych etapach swojej działalności. To na pewno ciężko zrozumieć, ale nie możesz się poddawać. Nie możesz też działać byle jak i liczyć na efekty. Tu ma być kompromis między naciskaniem, a zbyt luźnym działaniem. Wszystko jest dla ludzi, ale bądź elastycznym!

Jak powoli wejść w niszę, która Ci się podoba? Co Ty zrobić, aby rozwinąć się w danym temacie? Co jest dla Ciebie ważne w życiu? Czy chcesz mieć nieustanną motywację? Chcesz działać w zgodzie ze sobą? Jeśli tak, to napisz komentarz, co jest dla Ciebie ważne? W czym chciałbyś się rozwinąć? Co zmienić w danej niszy? Jakie innowacyjne metody wdrożyć w dany temat? Czym chcesz się wyróżnić? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jaką Ty niszę wybrałeś?

Scroll to top