Jak osiągnąć szczęście? Co według mnie jest w tym ważne?

Jak osiągnąć szczęście? Według mnie to realizowanie się w swoich celach. 

Każdy chce być szczęśliwym. Każdy chce sukcesów. Ale ile z nas faktycznie działa? Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Masz jakiś pomysł na siebie i wiesz, do czego dążysz? 

Jak osiągnąć szczęście?Co według mnie jest ważne? 

Nie każdy jest szczęśliwy w życiu, Ty jesteś? 

To pokonanie swoich ograniczeń.

To bardzo ważne według mnie. To pokonanie swoich negatywnych nastawień i myśli. Pokonanie swoich lęków i działanie mimo przeciwności. Na pewno nie jest lekko w osiągnięciu swoich celów. Bo zawsze są jakieś przeciwności i wyzwania do pokonania. Nie jest lekko działać, gdy jest tyle rzeczy, które nas rozpraszają. Trzeba pokonać te wszystkie rzeczy i nie poddawać się w tych najgorszych chwilach. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Jak osiągnąć szczęście w tych czasach? Co zrobić, aby wybić się ponad konkurencję? Nie jest lekko w żadnej niszy. Nie ma tak, że skończą się wyzwania. Bo na każdym etapie one są. Raz większe, a raz mniejsze. Więc nie ma co się poddawać. Trzeba działać każdego dnia, aby osiągać swoje cele. Masz wiele rzeczy do pokonania w swoim życiu. Każdy ma, ale mało kto osiąga szczęście. Mało kto osiąga szczyt swoich możliwości. Mało kto działa mimo wielu barier na swojej drodze. Więc nie wiem, na co czekasz? Liczysz na szybkie efekty? Szybkie szczęście? Ciężko się działa w czasach, gdzie wszystko chcemy mieć szybko. Gdzie wszystko chcemy mieć teraz. To nie jest dobre! Na pewno nie pomaga to wytrwałości w  dążeniu do celu. Bo masz wiele rzeczy do pokonania, ale nie możesz przestać działać. Nie możesz przestać się rozwijać i dążyć do celu! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest kluczowe w dążeniu do swoich marzeń?

To życie według swoich zasadach. 

No właśnie. Możesz działać kiedy chcesz i jak chcesz. To jest dopiero wolność. To jest szczęście! Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w działaniu? Co jest dla Ciebie ważne w kierunku celu? Czy chcesz zostać ekspertem? Chcesz działać poza krajem i na cały świat? Chcesz być drobnym przedsiębiorcą czy wielką korporacją? Chcesz mieć spokój czy dużo na głowie? To wszystko zależy od Twoich działań! Od tego co zadecydujesz w swoim życiu! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Co chciałbyś zmienić w danej niszy? Jakie masz cele długoterminowe? Jakie na najbliższe dni czy tygodnie? To wszystko jest Twoja decyzja. To zależy od Ciebie i od Twoich możliwości. Od tego, jak działasz i do czego dążysz! Na pewno nie będzie Ci lekko działać i rozwijać swoje szczęście, ale nie możesz się poddawać. Masz działać ze swoim celem. Masz działać z planem każdego dnia. Możesz też pracować na etacie i też się w tym spełniać. Dla każdego coś innego! Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie to szczęście! Możesz to zdefiniować i zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje ambicje. 

To brak martwienia się o pieniądze.

To też jest ważne według mnie! Aby nie martwić się o pieniądze w swoim życiu! A to nie udaje się wielu osobom. Bo każdy chce więcej i więcej. I to też jest zrozumiałe. Ale nie można liczyć na to, że pieniądze są rozwiązaniem na wszystko. Bo można nie mieć zdrowia, jak w moim przypadku i życie całkiem się zmienia! Nie myśli się o pieniądzach, tylko po to, aby je mieć. Czasem trzeba działać, aby mieć pieniądze na wyzdrowienie. Aby mieć pieniądze, by mieć na leki czy odpowiednią opiekę. I wtedy działa się bez zastanowienia, aby lepiej się żyło. I jest mega ciężko, jak w moim przypadku! Ale nie mogę się poddać! Ty też się nie poddawaj! Tylko walcz! Każdego dnia w kierunku sukcesu. Każdego dnia zmieniać siebie, aby być coraz lepszym w tym, co się robi! Na pewno czeka Cię sporo pracy… mnie też, ale to nic! Wszystko się ułoży i zacznie ze sobą współpracować. Zastanów się tylko, co dla Ciebie jest ważne i w czym chcesz się rozwijać? Czym dla Ciebie jest szczęście? Jak osiągnąć szczęście w tych czasach? Co musisz zmienić, aby być zadowolonym ze swoich działań? Mamy tyle możliwości, dzięki Internetowi, więc wybierz coś dla siebie! Pokaż się, jako specjalista w danym temacie! Pokaż swoją wartość u sprzedawaj najlepiej, jak potrafisz! Nie będzie lekko na początku, ale dążenie do szczęście nigdy takie nie było! Masz pomysł na siebie? 

To osiąganie sukcesów w swojej dziedzinie. 

Wiesz, co chcesz osiągnąć zawodowo? Wiesz, do czego dążysz każdego dnia? Masz pomysł na siebie? Wiesz, co chciałbyś w swoim życiu osiągnąć? Ile czeka Cię pracy? Na pewno wiele, ale nie ma co się poddawać w pierwszych latach. Nie ma co się poddawać, gdy coś nie wchodzi nie ma efektów. Ale taka jest droga do szczęścia. W końcu osiągniesz to, co chcesz i zaczniesz zauważać, co sprawia Ci przyjemność. Zobaczysz, że nie musisz mieć wszystkiego. Możesz się wykazywać w pracy na etacie i być szczęśliwym. Możesz być dyrektorem w korporacji i nie czuć wcale szczęścia. Wszystko zależy od Twojego nastawienia. Na pewno nie będzie Ci lekko, gdy przyjdą pierwsze wyzwania. A będzie ich setki! Więc nie ma co się poddawać, tylko pracować nad sobą i szukać to, co sprawia Ci radość. Szukać tego w swoim hobby, w pracy zawodowej i tak dalej. Masz wiele do przekazania? To super! Teraz tylko działanie i rozwój każdego dnia! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Czym dla Ciebie jest szczęście?

Scroll to top